Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Feladjam, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Feladjam, vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett az egyik lány osztálytársam. Soha nem gondoltam volna, hogy ő egyszer megtetszik. De hát összejött. Nemrég az osztállyal voltunk strandon (ez ilyen év végi kirándulás). Ott nagyon jól éreztem magam a lánnyal. Átkaroltam, vittem a vízen stb. Furcsáltam hogy hagyja magát, gondoltam lehet hogy van esélyem nála. Ő rájött már, hogy tetszik nekem. A strandon egészen addig éreztem jól magam, amíg meg nem kérdezte, hogy tetszik-e nekem. Nem akartam hazudni. Elmondtam neki. És jött az, amitől mindig is féltem. A „Bocsi, de nekem más tetszik” mondat. Elgondolkodtam hogy most mit csináljak. Azon a napon megbeszéltünk mindent. Neki más kell.

Tudom hogy hülye és fárasztó kérdés, de szerintetek érdemes harcolni még érte?



2018. jún. 1. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2018. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van az úgy, hogy "mas tetszik neki", közben nem teljesen. Így, hogy nem ismerem a lányt nem tudom megmondani, neked kellene érezned. Kicsit még talán próbálkozhatsz nála, de be vidd túlzásba. Az is lehet, hogy azt szeretné, hogy harcolj érte, úgy többet ér.
2018. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!