Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozó helyen, hogy lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozó helyen, hogy lehet csajozni? Vagy, hogyan lehet bevágódni a lányoknál?

Figyelt kérdés

Szórakozó helyen, hogy ismerkedjek? Hogy csajozzak? És hogyan vágodjak be egy lánynál? Valaki valami tipp, trükk?

:DDD



2018. jún. 4. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos (de ne bunkó!!) és tudd, hogy mit akarsz, legyél kedves de ne túl kedves! Ha normálisan megszólítasz egy csajt és nem küld el akkor már nagyrészt rajtad áll, hogy lesz-e tovább vagy nem! Szóval csak bátran, magabiztosan! ;)
2018. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom a saját módszerem: egy kis pia (igen anélkül gyáva lennék :D de egy pohár sör fellazít engem) aztán oda megyek minden szimpatikus lányhoz, megkérdezni, akar-e táncolni, ha igen, akkor tánc és ha látod, hogy szimpatikus vagy neki, akkor csók stb, ha azt mondja nem (a táncra mert barátaival van, vagy szimplán nem akar) akkor tovább mész, de lehetőleg ne úgy hogy rögtön a mellette lévőt kérdezed meg, hanem menj tovább, ha pl több terem van (pl Morrison's) akkor sétálj körbe próbálkozz, nekem 3-4 szokott lenni aki igent mond, de csak azért mert az átlag kor ott 20-40 és én 18 vagyok, szóval legtöbben csak emiatt nem akarnak, mert hogy fiatal vagyok nekik (nem értem mi a gond a 4 év különbséggel :D)
2018. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Lányok nektek valami? Hogy lehet nállatok bevágódni? :D
2018. jún. 4. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 - mennyire igényel ez a módszer tánctudást? 😅 mikor leszólítod mit táncoltok?
2018. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 elég jól elmondta, hogyan is szoktak a pasik csajozni. :D Attól függ, mit akarsz, ha smárolni, esetleg egyéjszakást, akkor mindig lesz olyan ribi, akivel összejön. Kapcsolatot szórakozóhelyen keresni kicsit bonyolultabb, de csajozásnál megteszi. Ha kedves veled egy lány, és táncol veled, vagy beszélget, anélkül, hogy bunkózzon, akkor menni fog. Én csak azt utálom, hogy olyan ritkán veszik a pasik a jelet, hogy nem jönnek be. Szóval, erre figyelj. Ha igent mondanak egy táncra, akkor nyert ügyed van. Az italra való meghívás is jó módszer, csak egyrészt pénzbe kerül, másrészt az is igent fog mondani, akinek nem jössz be, csak szeretne egy kis ingyen piát. Én személy szerint jobban örülnék, ha csak egyszerűen el kezdenének velem beszélgetni, mert nem bírom, ha tánc, csók, és még a nevüket sem tudom.

19/L

2018. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es Nem sok tánctudást igényel, de többet annál, hogy egy helyben állsz és dülöngélsz meg mozgatod a karod magad mellett szorosan :D a legjobb a pártánc, de utolsó igen, sokan nem értik, én a szimpatikust úgy értettem, hogy sejthető, hogy nyitott, és normális. Maga a csók nálam ritkában van, alapból táncolni és szórakozni megyek :D
2018. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És az hátráltató ok ha kicsit ittasan megyen oda?
2018. jún. 4. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire látszik. Ha alig tudsz beszélni és bűzlesz, akkor igen. :D Ha nem látszik, csak bátorít, az teljesen rendben van. Guríts le két felest aztán rágózz.
2018. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy-ket felesre ragozni tulzas ilyen esetben.

Nyilvan ne legyen olyan szagod mint egy szeszkazan csovesnek,de szorakozohelyre altalaban ugy mennek az emberek hogy isznak valamit.ha enyhen erezni hogy ittal par sort,azzal semmi gond nincs(ismet,nyilvan nem az a fel meterrol erezheto szajszagra gondolok)

2018. jún. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!