Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáljak bevágódni nála vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljak bevágódni nála vagy ez a távkapcsolat amúgy se jönne össze?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki pontosan két évvel idősebb nálam (mert egy napon születtünk!) És nekem nagyon tetszik. Egyszerűen nem tudnék más pasit elképzelni magam mellett.. táborban találkoztunk nyáron és ott baromi kedves volt velem, szerintem egy kicsit be is jöttem neki.. csak az a baj hogy ő 185 km re lakik tőlem (priviben megmondom hol) és nem tudom mit tegyek.. néha beszélünk de csak ritkán mert nem akarom hogy nyomulósnak higyjen..

Ötletek hogy mit tegyek?

15/L



2017. nov. 12. 14:57
 1/5 anonim válasza:
Nem fog összejönni, hagyd a fenébe!
2017. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mire végzel a sulival 2,5 év minimum. Ilyen idősen nem mennék bele az ilyenbe.... persze, ha annyira de annyira hu élményed volt, hogy utána potyogtak a könyeid az örömtől és 4 napig nem tudtá aludni az élmény miatt, akkor hajrá, különben hagyd.


A másik, hogy ez a felnőtt párkapcsolatok a Tini párkapcsolatok lentebb van.

2017. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, véletlenül állítottam ezt be..

És ha ő ide jön egyetemre akk később se.próbáljam meg?

2017. nov. 12. 15:09
 4/5 anonim válasza:
Amíg nincs ott, addig ne próbálj meg semmit!
2017. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
185 km lószar, de a te korodban, hogy nincs pénzetek és időtök rendszeresen találkozni elég sok.
2017. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!