Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, ha mindenhon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jasmine999999 kérdése:

Hogy érhetném el, ha mindenhonnan letiltott?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm letiltott az összes közösségi felületen. Tumblr, snap, instagram, facebook, messenger. Az első kettőn küldtem neki üzenetet, de nem tudom azt kijelzni- e, ha le vagyok tiltva. Elköltöztek azóta, levelet nem tudok küldeni, nem tudom az új címük. És már a számát se. Nem zaklatni szeretném, csak lezárni vele egyetlen dolgot. Hogy érhetném el? Vagy hogy láthatná, hogy kommunikálni szeretnék vele.

2018. jún. 4. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem gondolod, hogy okkal szakított meg veled minden kapcsolatot, és nem szeretne felőled hallani? Szerintem önző dolog zaklatni.
2018. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Csak ismersz olyat akinek ismerőse facebookon vagy valahol és írsz neki hogy írjon neki, vagy ha megadod a nevét privátban szívesen írok neki hogy beszélni szeretnél vele.
2018. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem engedd el, gondolom elég zaklató voltál és nem tudtad megérteni a másik fél döntését. Légyszíves tartsd ezt tiszteletben!
2018. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Vedd úgy, hogy a dolog ezzel le van zárva. Megkímélt attól, hogy neked kelljen, ő így megoldotta. Lapozz.
2018. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%
Új fiók létrehozása...
2018. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg nem zaklattam, nem vagyok őrült😂 inkább azt érezte hanyagolom. Csak egy félreértés történt. Próbáltam olyan alternatív találni, amihez nem kell másnak beleavatkoznia, tehát nem zaklatom ismerősiem ezzel, és új profilt sem szeretem volna, nem szeretnék furának tűnni. De ezek szerint más nem lehetséges.
2018. jún. 4. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
hát vagy a 4. válasz, vagy, egy közös ismerőst kérj meg, hogy kérdezzen rá, hogy egy lezáró, félreértés tisztázó levelet eljuttathatsz-e rajta keresztül neki. Ha erre nem a válasz, akkor azt fogadd el.
2018. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!