Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fura lenne megölel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fura lenne megölelnem évzárón a fiút aki tetszik?

Figyelt kérdés
Kicsit fura srác, és amúgy jóban vagyunk, de azt nem mondom hogy barátok vagyunk, mert nem igazán lehet vele semmilyen normális emberi kapcsolatot kialakítani. Nem tudom, szerintem nem tetszem neki, de ettől függetlenül nagyon szeretném megölelni utolsó nap. Szerintetek fura lenne?

2018. jún. 4. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hang vagy
2018. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Abbol, hogy “nem igazan kehet vele normalis emberi kapcsolatot kialakitani” nekem az jott le, hogy felenk srac. Ebbol az kovetkezik, hogy megijedne. De ugy alapbol is fura, ha random megolelsz valakit.
2018. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Probáld meg és ha furán jön ki vágd rá hogy: felelsz vagy mersz
2018. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
87%

Vagy ha furán jön ki akkor csak mondd meg az igazat az is egy megoldás. :D


26F

2018. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Ne.

És fejleszd az ízlésed.

2018. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
55%

Szia :D

Szerintem semmi baj nem lesz belőle.

Örülni fog neki 😁

Egy ölelés mindig jól esik 😃

2018. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan öleld meg.
2018. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából már nem is akarom megölelni annyira... Kiderült hogy "szerelem ellenes" és még lelkileg fiatalnak érzi magát minden ilyesmihez, és mindenkit friendzone-ol. Nem is akarja észrevenni ha tetszik valakinek.
2018. jún. 17. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!