Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak is van hogy rossz...

Másoknak is van hogy rossz érzés látni ahogy a nővérük egyre kezd felnőni és nagy a korkülönbség? Nem vagyok rá irigy mert mindig is jol kijöttünk és szeretjük egymást de kivéncsi vagyok másoknál is van ez?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok nővérem nemsokára 18
2011. márc. 30. 16:11
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és lány vagyok
2011. márc. 30. 16:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem két nővérem van, az egyik 8, a másik 10 évvel idősebb. Nem volt rossz látni. Ma már mindannyian felnőttünk.
2011. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van egy 13 húgom. Amióta kicsit nagyobb, folyton utánoz. Öltözködésben, viselkedésben, mindenben. Nekem már az agyamra megy. Azt mondja édesanyánknak, hogy felnéz rám, hasonlítani akar rám.

19/L

2011. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

19L - és ez Téged miért zavar, ennek örülni kéne, hogy szeret és felnéz rád, nem marjátok egymást állandóan:)


Nekem 3 évvel idősebb a nővérem nem mondanám, hogy nagy korkülönbség, de ilyen érzés még sosem merült fel bennem ,hogy rossz hogy idősebb.

2011. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem volt rossz látni hogy felnő, sőt inkább jó dolog.
2011. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én nővérem másfél évvel idősebb, de mondhatni elég "irigy" vagyok rá..Én 18 vagyok, ő 20 lesz, mindketten abbahagytuk a sulit, de ő tud dolgozni, megvannak a kapcsolatai, mindig új cuccokat kap/vesz, semmiből nincs hiánya, mert mindent elé raktak egész életében. Én meg nem tudok dolgozni, nem vesznek fel sehova, nem tudom mihez kezdjek, sosincs pénzem, nem tudok itthonról elmenni (mondjuk ennek több oka is van), nem tudom kiélni magam pedig fiatal vagyok és szörnyen rossz hogy nem tudom jobban élvezni az életet. Pedig ugyan ott tartunk, vagyis szinte sehol, egyikőnknek sincs érettségije, ő mégis évek óta dolgozik és havi 80ezret keres és elszórakozza. Nekem még 25ezernél több nem volt sose a fizum, és havonta váltom a melóhelyet, van mikor hónapokig nincs semmi.

Nehéz beismerni, de azért vagyok bunkó hozzá, és azért nem szívesen találkozok vele mert igen, irigy vagyok...már csak egy "cél" lebeg előttem, hogy én szeptembertől folytatom a tanulást, és hamarabb akarok érettségit szerezni mint ő, ha egyáltalán ő akar-e. Idegesít hogy ő már elvan egyedül a szüleink nélkül, én meg teljes mértékben rájuk vagyok utalva. Most nem azt várom hogy jó fizető munkahelyem legyen és ezerrel költsem a pénzt, de ha már itthon vagyok még, segíteni akarok anyáméknak, és megmutatni nekik hogy nem vagyok annyira magatehetetlen..de ez egyenlőre nem sikerül..

2011. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hú, ez az érzés nekem is volt, mikor kb. annyi idős voltam, mint te. Köztünk a nővéremmel 5 év a korkülönbség. Nem tudom megmondani, mi zavart, irigy én sem voltam. Talán azt éreztem, hogy lassan megkezdi az "új " életét, h. kirepül a családi fészekből, én meg "elveszítem".

Még sírtam is éjjelenként:))

2011. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
en egy kicsit mas helyzetben vagyok...én 20 eves vagyok a fiutestverem pedig 15...nekam az furcsa,hogy mar o kezd felnoni...kijarni...csajozni...hiszen nemregen meg en segitettem neki a matekhaziban...most meg mar velem eggyutt jar szorakozni
2011. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
17:52 igazad van velem is ez van!!
2011. márc. 30. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!