Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérlek olvasd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérlek olvasd végig és segíts! Fiúk is írhatnának)

Figyelt kérdés

6 éve a pegjobb fiú batárom és egy hete közölte velem, hogy szerelmes belém. Én is szeretem, de nem annyira, amennyire ő engem. És nem tudom, hogy az a szeretet, amit tudok neki adni, elég e egy normális párkapcsolathoz. És mindent el akar sietni. Meg allandoan találkozni akar, amikor minden nap találkozunk a suliban, mellesleg padtársak vagyunk. Én megértem, de miért? Hogy megismerjük egymást? Meg ennél is jobban?

Ami pedig nagyon aggaszt (tudom hogy ez féltékenység), hogy allandoan egy másik lánnyal van, és persze, hogy a majdnem legjobb barátnőm az. Én öt egyatalan nem hibáztatom, mert nem is akar tőle semmit (a lány). De nem meglepő, mert az előző barátnője is ezért szakított vele. Szóval a kérdés.. van e értelme ennek a párkapcsolatának vagy nincs? És ezt miért csinálja, amikor a lány tudtára adta hogy ő nem szereti (és barátja is van)?

Köszi a válaszokat, biztos sokat fog segíteni😊

(Lány vagyok😂 és nem mondanám meg az életkorom a bunkók miatt, de 17 alatt és 13 felett)



2018. jún. 10. 08:48
 1/5 Flagstaff ***** válasza:
75%
Nincs értelme kapcsolatot csinálni. Maradjatok barátok. Ha téged szeret, miért van állandóan a másik lánnyal??? Nyáron találkozzatok kevesebbet, akkor szeptemberig lesz ideje eldönteni (meg neked is) hogy mennyire barátság ez és mennyire szerelem. És hogy mit akar a másik lánytól.
2018. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ha van barátnőd másik lánnyal nem is lehet beszélgetni? Vagy ha pasija van akkor már nem lehet vele beszélni? Nem teljesen értem szóval világosíts(atok) fel.
2018. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit más részletekkel, de mondhatni a saját életemben én vagyok az a fiú akivel neked most dolgod van. Viszont nálam nem én vallottam be a helyzetet hanem ő, és én siettem el az egészet. A barátságotok már sosem lesz a régi, ezt jól jegyezd meg amikor dönteni fogsz.
2018. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha ő igazán szeret, te még nem teljesen, akkor ígyis úgyis egy idő után szakítasz vele mert nembiztos tudod e ugyanúgy szeretni, de azis lehet hogy egy idő után te is ugyanúgy fogod szeretni. Sok minden fennáll, pl mondod hogy kezdjetek bele aztán szakítasz vagy tovább maradsz(mint ahogy előbb leírtam), illetve nemet mondasz, éshogy legyetek egyenlőre barátok, találkozzatok továbbra is hogy együtt töltsetek sok időt (pl. Hétvégén vagy szünetekben, vagy suli után vagy valamikor) akkor lehet egy idő után ugyanúgy szeretni fogod mert sokat vagytok együtt. De azis van, hogy nemet mondasz és nemakar később ő többet.

Valójában Te döntöd el mit szeretnél, de ezek fennállnak.

Remélem tudtam kicsit segíteni.

2018. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#4 vagyok: hogy miért csinálja? Azt tőle kérdezd, lehet azért mert barátkozik, ismerkedik vagy valami de ezt ő tudja.

Ha nem ad választ akkor lehet arra gondolni hogy flörtöl, de nem lehet tudni.

2018. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!