Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Kerlek olvassatok el

Figyelt kérdés
Szoval egy penteki napon megpillantottam egy fiut es megtetszett , jo kedvem is volt mert jol sikerultek a vizsgaim , a fiu epp szolgalatos volt a suliban es megkertem hogy hivja ki nekem az osztalyfonokom , elotte azt mondtam neki hogy milyen szep kek szemei vannak , igazabol en imadom a kek szemeket ha fiu ha lany mindig megdicserem , es nagyon kedves volt , kicsit zavarba jott , aztan pedig kovetkezo szunetben kellett beszeljek ujra az osztalyfonokommel es most a fiu megkerdezte tolem hogy nem megyeke vele a tanariig , bejeloltem facebookon vissza igazolt elkezdtunk chatelni es vissza irt ragaszkodoan , egy par percig nem irt vissza addig gondoltam megnezem az adatlapjat jobban es lattam hogy kapcsolatban van , uhh utanna lelkiismeret furdalasom volt mert ra masztam mas pasijara , aztan pont akkor irt vissza h csak telefonalt es nekem szabad oram volt es azt mondta h menyek ki beszelgetni hozza , de nem mentem , mivel van baratnoje es nem akarom tonkre tenni mas kapcsolatat es inkabb mondtam neki masnap szemtol szembe h legyen minden ugyan olyan mint elotte mintha nm is latott volna , es aztan megkerdezte "De legalabb koszonhetek?" es igy is tett , es mindig koszon hogyha lat es mosolyog es valahogy lehet erezni hogy az a koszones kifejezetten nekem szol :) (ertitek hogy ertem) valjon tetszem neki ?
2017. márc. 29. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban én is kitettem magam fb ra hogy kapcsolatban vagyok de közbeneg nem voltam. Talán kérdezz rá a kapcsolatra. És biztos hogy tetszel neki. :)
2017. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!