Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem lenne a probléma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a probléma?

Figyelt kérdés
Kb egy éve 13 kg fogytam le (nem fogyókúrával, életmódot váltottam) addig nagyon kevés önbizalmam volt, viszont a fiúk sokkal jobban közeledtek hozzám. Most meg sokkal magabiztosabb vagyok és jobban érzem magam a bőrömben, de mintha a fiúk barátként kezelnének vagy félnének közeledni.

2018. jún. 12. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Válts megint életmódot
2018. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közeledj te, ha annyira akarsz.
2018. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy van veled baj. Ha te így érzed jól magad, akkor ilyennek kell lenned. Kivéve ha anorexiás vagy...de ha az lennél, akkor még így se lennél megelégedve magaddal. Még többet akarnál fogyni.
2018. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!