Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem érzem azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem érzem azt, hogy megvolna köztünk a kölcsönös vonzalom?

Figyelt kérdés

Van egy Lány lassan 3 hete beszélek vele,Nem szeretem húzni ezeket a dolgokat ezért elmondtam neki,tetszik nekem stb,majd kiderült,hogy állítása szerint én is neki,majd egy pici vita után,hogy lát-e esélyt az együtt létre,azt mondta:"Persze,hogy látok,de már annyiszor elmondtam mennyire bírlak meg bejössz és te ilyeneken gondolkodsz.

Ez mind szép és jó.

Tegnap találkoztunk és csalódás volt.

Csak én beszéltem kb ő csak aham,nem tudom stb

És ő mondta ki,hogy ez kínos nagyon,hogy nincs miről beszéljünk.

Annyira elvette a kedvem az egész,hogy kínomba a hülye szomszédaimról, egy nagyon szerencsétlen ismerősömröl beszéltem neki mert fogalmam sem volt mit mondhatnék már,persze kérdeztem róla is egyértelműen de nem interjúztattam.

Megint felhozódott,hogy ez mennyire kínos,kérdeztem,hogy haverjaival mit szokott beszélni?

"Nem tudom,velük van közös téma".

Hát ez egy jó képzeletbeli gyomros volt.

Utána viccesen megkérdeztem,hogy "Nincs dumám?

Hát nincs.. de nem úgy.

Szóval ja sorra jöttek ezek a dolgok,nem mutattam ki semmi érzelmet..annyira nem závárt az egész.

Adtam neki két puszit is,megengedte,meg előtte viccből beszeltünk róla chaten,szóval ja.

A kifogása Az volt,hogy fáradt,álmos,zavarba van nagyon.

Haza kísértem megölelt és mondta,hogy majd beszélünk.

Na annyira volt fáradt,hogy hajnali 4-ig kb fent volt még.

Nem írtam neki ő se nekem,szerintem ma se fog és én sem neki,nagyon elvette a kedvem az egésztől szerintem nem ő a nekem való lány.

Még annyit,hogy,valahogy feljöttek a versenyeim és mondtam,hogy szeretném ha elnökre egyre de csak ősszel játszok már itthon és vajon kibírja-e addig hogy beszéljünk,de ezzel csak viccelődtem.

Ő rávágta,ha ennyire kínos lesz akkor...

Szerintem ò ezt komolyan is vette.

Mind ketten 17 évesek vagyunk.

Azért bánom mert az ismerkedés ebbe a kisvárosba kegyetlen nehéz,mindenki ismer mindenkit,így is örültem,hogy ő vissza írt.

Ti mit tanácsoltok,hagyjam inkább vagy még nincs minden veszve?

Én az elsőt tenném de hiányozna..érdekel ki mit gondol azért.



2018. jún. 17. 19:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért,telefon sok mindent átír.
2018. jún. 17. 19:19
 2/5 A kérdező kommentje:
Sőt már azt is mondtam neki amikor már nagyon nagy volt a csend,hogy már így neten keresztül is többet érzek iránta mint barátság. A válasz annyi volt,hogy ezekre nincs mit mondani,nem lehet mit beszélni ezekről+kapkodok..rossz szokás
2018. jún. 17. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem futnék utána,hogy miért?

Ha igazán érdekelnéd nem jönne kifogásokkal, s ha tényleg fáradt lenne pont hogy keresne téged,hogy feltöltsd energiával,megnevettesd. Ha tényleg egymásra lennétek hangolva mindig lenne téma, s ha esetleg csönd lenne,az sem kínos lenne,hanem pl.elmerengve csak néznétek egymást. Saját tapasztalat: én egy ideje már együtt vagyok a párommal,mellesleg neten ismerkedtünk,s távkapcsolat, de az első perctől kezdve úgy el tudtunk beszélgetni,hülyéskedni mint akik ezer éve jól ismerik egymást :)


Ha elengeded nem ő fog hiányozni neked,hiszen alig adott valamit, hanem maga az érzés,hogy van egy lány,aki felé nyitni szeretnél.


20/L

2018. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba, találsz olyat hármat is amelyik lesni fogja minden mozdulatodat, és nem hetekig hanem évekig.


Nehéz szabadulni ilyen helyzetből mert kényelmes. De megéri.


22F

2018. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Részben ilyen helyzetben vagyok én is,csak én meg nem találkoztam a lánnyal,de már előre érzem hogy ennek lehet ugyanilyen vége lesz.
2018. jún. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!