Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akar, nem tudok kiigazodni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar, nem tudok kiigazodni rajta?

Figyelt kérdés
1 hónapja beszélgetünk minden nap órákat..egyik nap kicsit többet ivott a kelleténél és felhívott és elmondta h tetszem neki nagyon..(én nem mondtam el h nekem is ő hiszen mi van ha a pia beszélt belőle) azóta is beszélünk de kicsit megtorpant visszafogottabb lett,nem lép..most akkor csak barátként tekint már rám vagy nem mer lépni..

2017. máj. 1. 15:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szia! Hát figyelj, szerintem próbáld meg! Vesztenivalód nincs! Ha nem teszed meg pedig lehetséges, hogy később bánni fogod.
2017. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy te már ittál-e annyit, mint akkor ő... Ha igen, akkor tudnod kéne, hogy ez butaság. Ilyenkor nem "csak az alkohol beszél" az emberből, épp ellenkezőleg! Felbátorít arra, hogy kimondd, amit talán józanul nem mertél kimondani. Szerintem nem mer lépni, mert a vallomása óta is úgy viselkedsz vele, mint egy baráttal, ő meg valószínűleg kínosan is érzi magát emiatt. Ő megtette az első lépést, most neked kéne jönnöd, amíg nem túl késő!
2017. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért lett visszafogottabb, mert kb visszautasítottad. Elmondta neked, hogy mit érez, te meg nem reagáltál rá semmit, szóval most nem tudja mi van, azt hiszi hülyét csinált magából, te meg csak barátként tekintesz rá, vagy ki tudja miért beszélsz vele. Alkohol hatására az ember igaz dolgokat szokott mondani, amiket máskor, amikor teljesen magánál van nem mer, vagy nem akar elmondani. Szóval mondd el neki hogy neked is tetszik és legyetek boldogok, ne csak spekulálgassatok, basszus!:D
2017. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen de olyan messze van..mi van ha csak barátként gondol rám..még sose volt még párkapcsolata..nem tudom mit csináljak..szerintetek mondjam meg neki h teszik de mi van ha visszautasít vagy h vezessem fel :/
2017. máj. 1. 19:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy vissza fog utasítani. De ha mégis, akkor se történik semmi. Viszont ha még egy ilyen 99% hogy jól végződik esetben se mersz lépni, akkor meg is érdemled...Amúgy meg hozd fel a telefon beszélgetést és mondd meg hogy akkor nem merted elmondani, de te is hasonlóan érzel iránta.
2017. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
most is próbálkozom de nem megy.. :(
2017. máj. 1. 19:31
 7/15 A kérdező kommentje:
mindjárt kiderül
2017. máj. 1. 19:35
 8/15 A kérdező kommentje:
neeeeeeeeeeeeeeeeem :'(
2017. máj. 1. 19:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi nem megy?
2017. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem lesz semmi..barátként gondol rám
2017. máj. 1. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!