Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen hónapfordulós ajándéknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hónapfordulós ajándéknak mennyire örülnétek fiúk?

Figyelt kérdés
A barátnőtök szexy csipkés fűzős fehérneműben, gyertyák a szobában, kapnátok masszázst és utánna a csajt is?

2018. jún. 19. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem tetszene. :D
2018. jún. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon tetszene :D
2018. jún. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Nekem magyon bejönne. Esetleg egy üveg pia amit mindketten szerettek. Gumi legyen nálad azért, ne bízz abban hogy biztos lesz nála.
2018. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
13%
Adnék fél évet az életemből, ha egy ilyen izgalmas lánnyal így tölthetném el az időt :-) Mivel nem vagyok egy önző dög, többféleképpen is nagyon meg tudnám hálálni :-) Ha érdekel, privátban leírhatom mire gondoltam...
2018. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!