Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes próbálkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Lány,osztálytárs.Azt írta nekem,hogy barátok vagyunk,jó barátok és azt,hogy találkozhatunk nyáron barátokként.Amúgy nem volt lekoptatós se annyira mostanában,csak anno mivel már rég próbálkozok nála.Szerintetek?Én nagyon akarom őt,imádom.Mit csináljak?Mondjam neki,hogy többet akarok amikor összefutunk vagy találkozgassak vele gyakran barátként hátha kialakul valami...17/F

2018. jún. 19. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írj privátba bővebben, és adok tanácsot
2018. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A te a kérdésedre a válasz az, hogy hagyd már békén azt a szegény lányt, nem fog kialakukni semmi, ha már visszautasított Örülj neki, hogy a barátod egyáltalán.

Ajánlanék neked egy kiváló zenét: Marshmello & Anne-Marie FRIENDS

[link]


És idéznék is egy nagyon hasznos válaszolótól neked:

"Ezt sosem értettem, ha két valakinek ugyanaz a lány jön be, akkor miért egymással veszekednek, a döntés úgyis a lányé. (Mert bármilyen meglepö, egy lány nem egy "tárgy", amit "megszerez" valaki, hanem egy "ember", aki képes dönteni arról, hogy kivel akar ismerkedni és milyen mértékben)

Hiába nem próbálkozna a másik srác, ha te nem tetszel eléggé a lánynak, és ha a másik tetszik neki, akkor meg te erölködsz hiába"

Kopj le róla

2018. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!