Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes próbálkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, aki nézett régebben, igen, sok más lány volt, próbálkoztam, másoknál, nem sikerült. Eddig 2 lánynál próbálkoztam személyesen, én mindig is azt kerestem, hogy legyen 1 valaki, egy lány aki szeret. És olyan, aki nem ver át, aki pozitív, és nagyon kedves. A lényeg az, hogy az a lány, akiről most szól a kérdés, ő igen, nézett engem, akkor még nem volt bennem annyi, hogy próbálkozzak, de most, most már van, most már odamerek menni, nem adom fel, semmit se adok fel. Elfogadom magam, én kicsit, mackós típus vagyok, jó nem kicsit, de ő is, a külső nem fontos, viszont, a lány nézett engem, aztán ami hiba volt, hogy nekem vannak időszakaim, hogy eszembe jut minden, és akkor, én lelkileg tönkre vagyok teljesen, mert eddig csak negatív dolgok történtek velem, néhány kivétellel. 16 éves vagyok, fiú. És tudom, hogy még csak 16 éves vagyok, de ez nem változtat a történteken, se az se, hogy még sokat fogok élni ez után. Én nekem egy társ, egy lány kell aki szeret, ahhoz, hogy tudjak élni, és tudjam őt szeretni, sok mindent megadni neki, ami lelki és fizikai eredetű, de leginkább lelki eredetű dolgokat, mint például, törődés, szeretet, kirándulás erdőbe, meg hasonló dolgok. Most tavaszi szünet van, de mivel szinte mindent megfigyelek, ezért tudom, mikor látom őt. Szóval, szerintetek, ha megszólítanám, és összebarátkoznék vele, akkor lehetne valami belőle? Tudom, hogy ez egy olyan kérdés, amire én is tudom a választ, hát persze, hogy lehet, de az is, hogy nem, arra lennék kíváncsi, hogy nektek volt e hasonló élményetek. És ha igen, akkor megosztatnátok velem, és megköszönném. Szóval, előre köszönöm a válaszokat is. :)

2018. ápr. 1. 21:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat. Nagyon szívesen fogadnám ha valaki írna egyet :)
2018. ápr. 3. 14:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy volt-e hasonló tapasztalatom? Nem igazán. Nem ismered egyáltalán? Volt pl hogy megszólítottam valakit,ki tetszett s összebarátkoztunk,de kapcsolat nem lett belőle.
2018. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ismerem egyáltalán, köszi a választ. És, hát rendben, akkor megszólítom, és lessz ami lessz. :)
2018. ápr. 3. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok,majd írd meg hogy zajlott s mi lett.
2018. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ :)
2018. ápr. 3. 22:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, eddig a helyzetem sehogy se áll. Mert nem láttam még a megállóba se, de ha kell én akár én várok nagyon sokat. Úgy év végéig is, mert szerintem érdemes. És remélem, hogy meglátom a buszmegállóba, vagy valahol máshol, és jót tudok majd vele beszélgetni.
2018. ápr. 8. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el elkérni az elérhetőségét,ha jól talál a szó. Ha sikerül összebarátkozz vele,akkor ne kelljen megint várd és "vadássz" rá,hanem mondjuk fb-n is folytathatjátok.
2018. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, erre már én is gondoltam. És köszönöm, a segítségedet :) Kedves tőled, válaszoló :)
2018. ápr. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!