Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy egy csomó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy egy csomó csajnak imponál, és "menőnek tartja", ha a srác meg van sérülve? Pl eltört a lába?

Figyelt kérdés

Ebben a helyzetben vagyok, hallottam ez már egy párszor és többé-kevésbé tapasztaltam is, de legfőképpen vigasztalni próbálom vele magam erre az időre. Az egyik haverom körül is elég nagy volt a népszerűség általánosságban és sok csak is megfordult körülötte, amikor mankóval járt pár hétig. Most így gipszben és szintén mankóval én is kezdtem ugyanezt tapasztalni.

Ezek szerint ez így van általánosságban is? Mással is ez volt?


2018. jún. 19. 22:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
Egyetértek a 7es válaszolóval... Szerintem többen így gondolják, mint elképzelt az ember, csak szégyenlik. Meg sok múlik a viselkedésen is...
2019. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Egyetértek a 7es válaszolóval... Szerintem többen így gondolják, mint azt elképzeli az ember, csak szégyenlik hogy bejön.

Sok múlik a viselkedésén is... ha alapból olyan az ember h szégyenli, hogy valami baja van, akkor másnak is az jön le, de ha nem érdekli az úgy jön le, hogy menő mert nem egy nyavalyós nyuszi, hanem bevállalja ezt is.

2019. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!