Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek kiskorában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek kiskorában tetszett valaki, mennyi az esélye, hogy nagyobb korban is ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Alsóban,100%,hogy tetszettem neki,ugyanis vagy 10-szer megcuppantott és piszkált is folyamatosan.

Nagyon jó fej velem a középsulis időszak óta is(nem egy suli)és én is nagyon jól éreztem magam vele,sőt olykor már annyira,hogy alig hittem el,hogy egy csaj ennyire rámenős tud lenni,persze burkoltan. Nálunk ez a helyzet úgy van,vagy pontosabban nála,hogy 2 külön dolog van,az alap jó arcoskodás,mikor cukker,kérdezősködik,hazakísér és piszkálgat mint egy nővér az öccsét,meg van mikor "elsül" a szája és olyat szól amin úgy elgondolkodik az ember,viszont mégsem full komolyan hangzanak ezek el. De mivel az a szitu,hogy én 11.óta(az előtt nem éreztem semmit) bele vagyok zúgva,féltem,hogy esetleg beképzelem magamnak,hogy tényleg tetszhetek neki és nem csak hülyéskedik mikor olyanokat mond amilyeneket. Ezért szeretnék 1-2 véleményt,kb.65%-ban hiszem azt,hogy tényleg bejöhetek neki,de hiába, még így is erős bennem a kudarc érzet,meg hogy mi jobbak lennénk inkább csak olyan barátkáknak mint eddig.


2018. jún. 21. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. Ezek alapján szerintem tetszel neki még mindig. Nézd meg a Változó szerelem című filmet, pont erről a témáról szól.
2018. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leirtaid alapján bejössz még neki, én próbálkoznék a helyedben.
2018. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi

Tavaly nyáron próbálkoztam kicsit,rávettem magam,hogy végre tartom vele a kapcsolatot és érdeklődök iránta,vagy bekísérem a melóhelyére,elhívom inni,kajálni,de mikor így megfordult a kocka,akkor más lett,nem volt olyan kedves mikor még ő kezdeményezett,irtó nehéz eset volt..Olykor még flegma is. Nem értem,még ő kunyerálta a haverjaimtól az elérhetőségem,mert fb-n nem vagyok fent és mikor végre tudtunk írogatni úgy csinált mintha az az előtti időszak meg se történt volna. Én azt hittem örülni fog neki. Vagy csak kiélvezte,hogy végre elérte a célját és nem ő kezdeményezget,de akkor ennek mi értelme? Hogy ha ezzel eltávolít engem és megharagszok rá? Nem adtam rá okot,hogy ilyen legyen,bevallom én se voltam mindig a legjobb fej vele,de azok közül akikkel próbált haverkodni beleértve a 2 haveromat és engem is,én voltam vele a legnormálisabb. Csak egy gyors példa,ha meglátták,inkább elhúztak egy másik busszal,csak hogy ne vele keljen utazni,de én maradtam vele

2018. jún. 21. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!