Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit akarhat?

Figyelt kérdés

Volt egy lány tavaly, akivel lefeküdtem és utána be is vallotta hogy szeret, de én elutasítottam. Szóval most idén lesz haveromnál egy party, és a csaj csak pénteken jönne be a városba (máshol lakik), és vasárnap este van a party, ezért valakinél kell hogy maradjon/ott aludjon addig. Rám írt tegnap hogy maradhat-e nálam, teli szívezte a chatet meg flörtölősen írt. Én már tőle nem akarok semmit, de szovesen elszállasolom, csak attól félek hogy rámmászna, mint annó.

Haverok azt javasolják hogy dugjam meg egyszer-kétszer és agyő. Mit tegyek?



2018. jún. 28. 00:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Szívesen*
2018. jún. 28. 00:25
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Elszállásolod és kész. Tudsz nemet mondani ha nem akarod.
2018. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Én a haverokkal értek egyet
2018. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azt tedd ami neked jó, ne ami másnak. Ha mégis jobban megismered a csajt és bejön, akkor helyezd azt is előtérbe, ami neki jó. Ha úgy érzed, hogy a haveraid jót mondtak, akkor tedd is úgy. Remélem tudtam segíteni 😊
2018. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te most kajak vissza akartál utasítani egy ingyen numerát?

Te sem vagy normális.

2018. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a haverjaiddal értenék egyet. Ekkora no effortot nem utasítunk vissza! :DD
2018. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem meg tök egyértelmű h beléd van zúgva és ha nálad tök esélytelen ez a dolog, akkor inkább mondd meg neki h emiatt nem akarod elszálláslni, NEHOGY FÉLREÉRTSE. ennyi. és ha így is akarja h szállásold el, akkor elvileg nem lesz neki baj h CSAk szex. ha arra kerül a sor.

de ne legyél bdös tróger, ne használd ki h kb imád, mert neki ez fájdalmas lenne. csak még ő sem tudja. :/ légy kedves és korrekt! :) úgyis kevés az olyan

2018. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!