Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátaim furcsán kezdtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaim furcsán kezdtek viselkedni velem, szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nemrégiben léptem bele egy kapcsolatba. Sosem volt még előtte barátom, és elképzelhetetlennek tartottam eddig, hogy pár nap ismeretség után összejöjjek bárkivel is; főleg első barátomnak, de így jött ki a lépés.

A barátaim közül páran, akikkel eddig azt hittem jó kapcsolatot ápoltam, furcsán kezdtek velem viselkedni, miután megtudták. Főleg fiúkkal barátkozom, szóval először arra gondoltam, hogy ez lehet a háttérben. Azonban egyikük, akiről azt gondoltam jó barátságot ápolok, azt mondta barátomnak, hogy nem nézte volna ki belőlem hogy 1-2 nap után, és köszönni sem jött oda, csak biccentett amikor találkoztunk.

Szerintetek történt valami, neheztelnek rám, csak szokatlan szimplán nekik, vagy csak paranoia?



2018. jún. 28. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon hülye vagy, látszik... Egy fiú soha nem barátja a nőnek, ilyen nincs, max haver, ha nem tetszik neki a csaj. Ezek a "barátaid" hónapokat, lehet éveket dolgoztak azon, hogy megszeressed őket, más meg elvisz egy nap alatt, mit vársz?
2018. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 nap alatt össze jöttél valakivel,remélem addig is fog tartani.... Ez azért gáz.
2018. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny az a barátod aki nem ment oda neked köszönni. Vagy csak szimplán csalódott hogy ilyen könnyen adtad magad egy másik palinak, nem nezte folna ki veloled. De szerintem az első valószínübb és nem csak a barátod akart lenni. Hajrá
2018. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!