Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a barátaim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a barátaim?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap átjött egyik lány osztálytársam call of dutyzni (lövöldözős videójáték) és előtte az osztálytársaim piszkáltak, hogy a barátnőm... pedig nem, bár azt nem mondta el hogy mit érez irántam, de szerintem semmit(Mert 12 évesen nem hiszem[ő is és én is 12 évesek vagyunk]). Miért ilyen gyerekesek az osztálytársaim

2017. okt. 7. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert 12 évesek vagytok...ebben a korban mindenki gyerekes
2017. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ketri ***** válasza:
Mert te korábban értél. Ez az ő gyerekes kis butaságuk ami érthető is hisz 12 évesek.
2017. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
5 év múlva meg azért fognak irigykedni, hogy call of kukiztok :D
2017. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Á nekem is ez van madjnem

13 éves vagyok (rocker/metalhead) és összehaverkodtam egy hasonló érdeklődésű 17 éves nagyon kedves tisztességes sráccal. Nagyon szeretünk együtt lenni amikor az időnk engedi (mert ő zeneakadèmiára készül és sokat kell gyakorolnia) és már bátyó-hugi kapcsolatunk van. Szoktunk perverzkedni is (csak beszélgetni még mind a ketten szüzek vagyunk főleg én) de csak barátilag..

Az oszt. társaim mindig azzal jönnek (meg az övéi is) hogy biztos járunk titokban vagy barátok vagyunk EXTRÁKKAL...

Hát nem csak hasonló az érdeklődési körünk és sokat vagyunk együtt.

Mondjuk részükről kissé jogos mert sokat látni minket együtt ahogy ölelgetjük a másikat

Egy 13 éves kőkemény rocker csaj xD

2017. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!