Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi aki 26 éves....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki 26 éves. Szerintetek ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Szóval én 18 éves vagyok és elég sokszor talalkozok egy pasival aki találkozáskor egyből olelget meg puszilgat, nagyon sokat beszélünk jól kijovunk egymással. Mindig amikor meglát mosolyog köszön, ha távolabb van akkor integet. Mar volt amikor az ölébe is felvett meg elég sokszor fogdos, a hasamat a seggemet, derekamat, ami engem egyébként nem zavar.

2018. jún. 29. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Te 18 évig hol éltél csillagom, egy igluban?


Aládvágna az emberünk, mi mást.

2018. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mégis miféle választ vársz erre a kérdésre? Ha nem zsebtolvaj, akkor kb csak egy magyarázat marad.
2018. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle.
2018. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Nyilvánvaló, hogy a férfi (nem pasi, nem fiú) bizonyos speciális parciális differenciálegyenletekben elakadt és keresi a megoldást, ha az y a Weierstrass-kritérium miatt u sora abszolút és egyenletesen konvergens

[0, π]-n, tehát u folytonos, és így a peremfeltételek teljesülnek. A tagonkénti deriválással nyert tapasztalatokat feldolgozza, amikor elmentél. De hozd zavarba, mondj egy egyerűbb megoldást!

2018. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
ne írj már ilyeneket neki, hogy iglu. Azt hiszi szidod az anyját
2018. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Lefalább az csavar, hogy te is pasi vagy? Vagy kamu kérdés vagy a kérdező egy 5 éves szintjén van.
2018. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Férfiből van, egyértelmű. Meg akar dgni vagy tetszel neki, de inkább az előbbi. Vigyázz, nehogy átb@ssz@ a fejedet! Bár már nem számítana pedofilnak, elmúltál 18. A korkülönbség 8 év.
2018. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azért vagány csaj, hogy nem jön zavarba.
2018. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hat ettől miért kellenne zavarba jönnöm?
2018. jún. 30. 09:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Hogy a feneked markolásszák? Hm....
2018. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!