Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi lehet. Csak rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lehet. Csak rá tudok gondolni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik...Oviban, alsós sulis koromban, meg most gimis koromban is tetszik, de én is neki. Csak rá gondolok. Ha egy 10 percre is elalszok, ő benne van az álmomban. Ha táborba megyek, (most nyáron is fogok 2-be ahol ő is ott lesz) sokszor észreveszem hogy titokban néz. Ilyenkor mindig elnézek, hogy ne legyen ciki a pillanat. Tudnátok vmi tanácsot adni? Lógjak a táborba fiúkkal is többet hogy egy kicsit féltékeny legyen? Mozogjak még nőiesebben? Amikor volt egy alkalom amikor ki kellett öltözni, eléggé nézett, és reméltem hogy rám gondolt...Kort üziben írok :) Köszi a válasz! :)

2018. jún. 17. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne féltékenyítsd, kezdj el beszélgetni vele, ha mindketten bejöttök egymásnak onnan nagy nehézség már nem lesz. Kort írhatsz üziben.
2018. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne viselkedj olyan közönségesen,mint amit írtál,mert gusztustalan.
2018. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra figyelned kell, hogy nehogy kiábránduljon belőled
2018. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább kezdj el vele beszélgetni.
2018. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!