Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi aki 26 éves....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki 26 éves. Szerintetek ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Szóval én 18 éves vagyok és elég sokszor talalkozok egy pasival aki találkozáskor egyből olelget meg puszilgat, nagyon sokat beszélünk jól kijovunk egymással. Mindig amikor meglát mosolyog köszön, ha távolabb van akkor integet. Mar volt amikor az ölébe is felvett meg elég sokszor fogdos, a hasamat a seggemet, derekamat, ami engem egyébként nem zavar.

2018. jún. 29. 19:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neki, miért jönne zavarba?

Bár a lelke inkább 14 éves, szóval ez már majdnem pedofília...

am engedj neki, ha tetszik, és akkor jobban megismerheted a testi adottságait is.

2018. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
"ez már majdnem pedofília..." - na, ez nem. Két felnőtt ember.
2018. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hivatalosan felnott. Egy 18 evest sose hivnek felnottnek.
2018. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
de a pedofília vád sem érvényes rá! - egyébként, ha nem retardált, akkor fiatal felnőtt, szép régi kifejezéssel: ifjú. A kérdező egy kicsit viccol, tudja ő mitől döglik a légy.
2018. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
11-es miért lenne 14 éves a lelkem? Miért gondolod ezt?
2018. júl. 1. 07:27
 16/18 anonim ***** válasza:

18 évesen azt kérdezni, hogy miért fogja meg a hátsódat?

Már ne haragudj: van ezek után még BÁRMIFÉLE kétséged, hogy mit szeretne? Ezt még 14 évesen is illik tudni.

2018. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én igazából tudom hogy mit is akarna csak kiváncsi voltam más emberek velemenyeire
2018. júl. 1. 18:24
 18/18 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem azt kérdezed, ami érdekel?

Amúgy miféle véleményre vagy kíváncsi?

Hogy jól teszi-e?

Hogy célszerű-e így viselkednie?

Hogy erkölcsös-e?

Hogy gyermeteg-e?

Vagy mégis, mi?

2018. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!