Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek, ha úgy érzem nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, ha úgy érzem nincs életem? 😂

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem,hogy semmi jó nincs az életemben...

Azaz nincsenek már barátaim a srác aki bejön nekem nem jön össze,mert nyomi vagyok (mindig mással jön össze miután épphogy szakított a volt barátnőjeivel)legszivesebben elbújnék egy barlangba és soha nem jönnék ki onnan😀

Munkát se tudok találni (már az boldogá tenne,ha lenne munkám)

Egyszerűen csak vagyok és ebből már elegem van😀

Van akinek bejött az élet ,valakinek nem ..Nekem pont nem😀

Már csak azért se kötöm fel magam a legmagasabb diófára,mert ott a remény,hogy jó lesz nem sokára😂🤣

17/L



##nincséletemsemunkámseszociáliséletem😂
2018. jún. 30. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen idősen talán tanulni kéne még. Még előtted az egész felnőtt élet.
2018. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nah látod, az utolsó mondatodban le is írtad, hogy miért van mégis jobb életed, mint sok más embernek. Így még van esélyed, hogy legyen saját magad szemébem is életed.


Azt a fiút, aki tetszik neked engedd el, te is csak egy lennél azok között, akik után egyből választ egy másik lányt.


Barátod nem tudom miért nincs, de azért magadban is keresd a hibát, legyél nyitottabb, csak nem néz semmibe minden lány...


Találj valami egyszerű hobbit, amihez nem kell olyan sok pénz(a mekibe amúgy mindenkit felvesznek, akinek legalább 1 karja és lába van... :D). Biztosan találsz magadban valami olyan vágyat/tehettséget, amivel, ha foglalkozol el tudod foglalni magad. És talán, ha szerencsés vagy, akkor találhatsz egy fiút is a hobbin keresztül.



Vagy egyszerűen írj rá valami srácra, akit láttál a suliban, ki tudja, lehet szerencséd lesz... Vagy itt a gyakorin... De inkább ne :DD



A semmi jó pedig biztosan nem igaz, akkor már vags pszichológushoz járnál, vagy azon a bizonyos diófán csüngenél.



16/F(akinek nincs több élete, mint neked, de pozitívnak kell lenni :D)

2018. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze fogok tanulni de szünet van és új suliban fogok kezdeni szval ...

Meki nem megoldható

2018. jún. 30. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy évvel fiatalamm vagyok, de ugyan ez a helyzet. Persze alapvetően optimista vagyok de ugyan ugy csak létezem. Nem járok sehova, nem csinálok semmit, ráadásul falun élek szóval még szűkebbek a lehetőségek. De azért.... Legalább nem éhezünk, nem igaz? 😃
2018. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mádár0218 ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen időszakom, nem írom le mert amúgy is ki F#szt érdekel xd

A lényeg hogy kijöttem belőle időben.


Barátokat lehet még szerezni, elmész valahova nyáron ott is tudsz szerezni barátokat. Valamint majd az új suliban is, tudom, hogy nyár van és messze van még az az idő, de vagy kibírod vagy szerzek barátokat.


-élőben bárhol ahova elmész, és találsz valakit

-akár neten, de az komplikált és nem mindig jó

-új suliban


Ha munkát szeretnél a legegyszerűbb ha beregisztrálsz egy diák szövetkezetbe ahol minden héten kiraknakbegy egy csomó munkát, amit el lehet fogadni.

Van ott minden pultos kisegítő, árufeltöltő, pohárszedés stb.

Én is ezt csináltam régen és most tesóm is.


A pasiról szólva lesz másik persze tudom könnyű mondani, de ismerem az ilyen helyzetet én is így jártam csak én egy lánnyal voltam így.


Ha nincsen barátaid és személyiséged miatt nem vagy képes csak úgy kapcsolatot teremteni random emberekkel, dolgozd végig a nyarat--> lesz pénzed, vehetsz dolgokat amiket szeretnél vagy spórolsz, aztán szerzel barátokat az új suliba :)


Sok sikert! :)

Ha van még kérdésed mert nem írtam le valamit akkor nyugodtan kérdezz.


19/F

2018. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rákot lehet kapni ettől a sok emoji-tól
2018. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!