Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell olyan helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell olyan helyzetben csinálni, ha mind a két fél félénk/csöndes? Lent elmondom a szitut

Figyelt kérdés

Egy lányon ebben az évben azt vettem észre,hogy kedvel,elkezdett dumálni,kérdezősködni,meg így viccből "keménykedni" velem. Pedig ezelőtt félénk volt nálam,de legalább annyira leküzdötte,hogy szól hozzám :D

Tegnap kérdezte,hogy megyek-e én is velük lógni,mondom igen ő pedig "szupiii". Haver mondta,hogy felhívta őt is,hogy hívjon el engem,haver mondta,hogy megpróbálja,a csaj meg "ne csak próbáld,rángasd el". Aztán írt személyesen is

Még egyéb apróbb jeleket véltem felfedezni,pl.ha ketten vagyunk sokat mosolyog,van hogy ok nélkül is,már ha csak ránézek az is elég.

De viszont,normál dumálásoknál tovább nem megy a dolog,mert még mindig félénk attól még,nagyon csöndes,érzékeny,ilyen kis törékeny,el tudjátok képzelni. Én pedig úgy nem mutattam vissza annyi jófejséget,hogy azt higgye,szívesen dumálnék,vagy találkoznék vele többet,én alapból ilyen vagyok,komor,rideg,szarkasztikus,nehezen kerülnek a bizalmamba új barátok,,csajoknál is ez van,hogy bunkónak tűnhetek,pedig csak az van,hogy az elején még szeretem,ha ő a kezdeményező,aztán ha eléggé felszabadultan érzem már ezek után magam,tudok úgy viselkedni mint a régi régi haverokkal.

Szóval ez ilyen mindkét oldalról elkúrt dolog,neki teljesen idegen az ilyen,én pedig szintén visszafogott vagyok. Láttam pedig rajta,hogy szívesen dumálna többet és kereste a lehetőségeket is,csak a félénksége mellett az is ott van,hogy van egy 4 éves fiú haverja,akivel úgy jobban össze van szokva ugye ennyi idő után és a gyerek is tapad rá,pedig a csaj nem egyszer mondta,hogy ki van már a töke vele,de még se szakad el tőle.

Én szívesen eljárkálnék vele,csak mindkettőnknek idegen ez a kezdeményező szerep,volt olyan csaj akinél kb.semmit nem kellett csináljak és ő volt a "vezér",ezt tökre élveztem és ezzel az "elkényeztetéssel" átszoktatott egy olyan gondolkodás módra,hogy ha 1 csaj kedvel,majd úgy is intézi ő a dolgokat :D

Persze,az is benne van,hogy csak szimplán barátságos és nincs semmi,nem is vagyok biztos semmiben,de én ez idő alatt tökre megkedveltem és meg is tetszett. Először még tényleg olyanra gondoltam,mint a haverjánál,hogy többet dumálnak és mennek ide-oda közösen pl.suliba. Nem tudom,hogy kéne ezt beindítani

19-ek vagyunk


2018. júl. 1. 14:23
 1/2 anonim válasza:
A leírtak alapján szerintem van esélyed... viszont én úgy gondolom, azt várja, hogy te kezdeményezz... Egy próbát megérne, hogy elhívd valahova, ahol kettesben lehettek, beszélgettek. Kialakul úgyis, aminek ki kell. 😃 Ne légy ennyire távolságtartó, lehet, hogy egy nagyon jó kapcsolat nem tud emiatt kialakulni. Bátran! Én szurkolok!
2018. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak félek,túl hirtelen lenne ez neki,főleg,ha max.így haverilag bír egy kicsit. Akkor meg megrontaná a kapcsolatot és nem lenne az igazi. Ha meg rendesen kedvel,akkor is még idegen neki ez,mert sose volt még fiúja(mondjuk ez még jó is :) ) és aki udvarolt is neki,annak nem válaszolt. Tegnap még attól is elolvadt,hogy töltöttem neki innivalót,meg elérzékenyült egy csokis ajándéktól szülinapján,akkor mit reagálna egy elhívásra? :D

Am nagyon nem szeretek olyanokkal írogatni,akiket nem ismerek igazán és ők sem engem, mert eleve az,hogy nem látom az arcukat és még az,hogy lehet bunkónak tűnök náluk,de a szarkasztikus beszéd és írogatás hozzám nőtt és semmi rossz szándékom nincs benne,csak ezt még ő sem ismeri. Nem ismerem a szokásait,mennyire szereti ha ráírok,mikor van az,hogy nem zavarom meg ilyenek. Neki általában több dolga van ezért sem akarom zavarni

2018. júl. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!