Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segitsen. Mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitsen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek. Viszon egy hónap múlva elköltözök az USA-ba egy évre. A lány még csak most mondta, hogy szeret(ett), de nem akarta elmondani, mert nem akarja magát sérteni. Én viszon nagyon szerelmes vagyok, és nagyon gyötrődök. Csak azért nem jöttünk össze, mert el fogok költözni. Egy év múlva visszajövök, de kitudja mi lesz addig. Szerintem lesz másik barátja addigra. Mit tegyek? Első sorban el akarom őt felejteni, nem megszakítani vele a kapcsolatot, csak már nem “úgy” nézni rá... (munkahely miatt KELL költöznöm)

2018. júl. 2. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Max 18 évesen nem tudom még hova költözgetsz munka miatt. Amúgy a távkapcsolattal mi a baj? Eleinte brutálisan nehéz lesz, de ha az első hónap eltelik utána kibírható, majd egy év múlva megint együtt lehettek.
2018. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat igazabol nem nagy baj a tavkapcsolat, igazabol az se ha kint vagyok, lenne mascalakije, csak ez bant, hogy 1 evig nem lehettunk egyutt, mert elkoltozom, de ezt nem mondta el, csak most par napja. Szerintetek mennyi esely van ra, higy 1 ev mulva meg szeretni fog, es osszejonne velem?
2018. júl. 2. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tartod vele a kapcsolatot folyamatosan akkor sok.
2018. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!