Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik jelenleg párkapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik jelenleg párkapcsolatban éltek, hol ismertétek meg párotokat, milyen szerelmesnek lenni? L

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. 22/F
2018. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon jó érzés,még férfiként is ( bár én azt mondom, h a férfiak egy kicsit érzelmi analfabéták).

Én a főiskolán ismertem meg a barátnőm, de egy ideig csak jó barátok voltunk. Hosszú a sztori, ha érdekel privátban írj!

De amúgy, bárhol találhatsz. Csak legyél nyitottabb és kommunikativabb. 27/F

2018. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az exem mutatott be neki, de utána egy évig nem volt köztünk barátságon kívül más. Rengeteget vonatoztunk együtt, és sokat beszélgettünk.

Szerelmesnek lenni pedig a világ legjobb érzése. Amikor meglátod a szerelmed, a szíved gyorsabban kezd dobogni, az arcod kipirul. Tudod, hogy ő az, akire mindig számíthatsz, hogy mindig ott lesz támasznak a nehéz időkben.

2018. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem jött össze, de már nagyon szeretném átélni azt az érzést.
2018. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen ismertem meg a barátom, de csak 15-16 évesen kezdtünk el érdeklődni egymás felé, egy évig csak barátok voltunk. 16 voltam, mikor összejöttünk, és most 19 vagyok, még mindig együtt vagyunk. Nagyon szeretem még ennyi év után is,szerintem ez sokáig fog még tartani(remélem örökké :D), és ő is engem. Véleményem szerint ez az egyik legjobb érzés, szeretem a családom, és sokat támogatnak, de a barátom adja nekem a legtöbbet, miatta érzem magamat stabilnak, erősnek, jó, hogy van valaki, aki mindig meghallgat, és segít, amikor tud. A többi már csak hab a tortán, szerintem a magányosság érzésének a megszűnése, a stabilitás, hogy jó helyen vagy, és az életed is jó felé halad vele, nekem ez a legjobb benne. A másik felem minden szempontból :) szerintem erre megéri várnod, remélem majd te is találsz ilyet, onnan is jöhet akár, ahonnan a legkevésbé várod :) nekem is így történt!
2018. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem,sehol,szar/nemm
2018. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!