Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rossz az, ha eldöntöttem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz az, ha eldöntöttem, hogy inkább sosem fogok párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátom.Tudom,hogy 16 vagyok csak,de azért akarom ezt,mert néhány megcsalásos kérdés annyira megríkatott,főleg néhány ember hozzáállása,hogy azt gondolnák a körülöttem élők,hogy engem csaltak meg.

Mások fájdalmát nehezen viselem.A sajátomat meg úgy döntöttem nem kockáztatom.

Egy életem van,úgy döntöttem tanulok mások hibájából és inkább életem végéig egyedül.

Van kezem ,úgyhogy még magányos sem leszek.


Félreértés ne essék,nem azt mondom,hogy szex nélkül akarok élni,de inkább legyen néha egy-egy alkalmi partnerem,mint megkockáztassam,hogy valaki hátba szúr.

Nyugodtan gondolhatnak hülyének,de majd a nap végén úgyis én leszek az,aki nyugodt lélekkel és boldogan,teljesen ép elmével és szívvel fekszem majd le.

De nem vagyok egy hideg teremtés.

Nagy szívem van és lelkem.

Épp azért akarom magam védeni.

Úgy gondolom sokan elítélik ezt a hozzáállást(már láttam ilyen hozzáállású embert,akit sajnos nagyon támadtak).

Érdekes,érdekes,hogy azt aki másokat bát és megcsal azt elfogadják,sőt bátorítják,míg az én hozzáállásomat meg elítélik.

Pedig az én hibám csak annyi,hogy nem akarok áldozat lenni.


2018. ápr. 20. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Úgyis meggondolod magad, fiatal vagy... és éretlen.
2018. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
22%

Nekem nem baj.


Nagyon fárasztó a kamaszok minden provokatív hülyeségére megértéssel és türelemmel reagálni. Te ezt most azért csinálod, hogy kicsikarj valakitől valami véleményt a témában, mert próbálod kialakítani a sajátodat. A felnőtteknek már van véleményük, őket az ilyesmi gyakran idegesíti és untatja.

2018. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
85%

Nincs ezzel semmi gond. Én is így álltam hozzá a te korodba, pont azokat a következtetéseket vonva le mint te.


A végén mégis megismertem egy férfit, aki a mai napig nem támad hátba és hűséges hozzám.

2018. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Ezt kudarckerülő magatartásnak hívják. Inkább nem akarsz kapcsolatot, hogy aztán majd ne csalódj. De ha találsz valakit, akivel 2-3 évig boldog vagy, aztán szakítotok és pár hétig sz@r lesz, az még bőven belefér. Utána jön egy újabb szerelem és elfelejted a régit. Mellesleg honnan veszed, hogy egy kapcsolat csak úgy érhet véget, hogy téged megcsalnak? Lehet, hogy fordítva lesz. Vagy csak egyszerűen kiderül, hogy nem működik a dolog és elválnak az útjaitok. Ennyi erővel ne is kezd el dolgozni, mert mi van, ha kirúgnak? :)
2018. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Szavaidból úgy érzem, hogy az egyéjszakás, alkalmi partnerek sem lesz igazán a te pályád.

Bár inkább tűnsz egy mártírkodó drámakirálynőnek aki irreálisnak tartja a saját álomképét kapcsolatok terén és ezért inkább elmegy a kedve az egésztől.

Majd idővel változni fog a véleményed. Ha pedig nem akkor csak egy újabb 20 éves komolytalan ágybetét leszel bár azokból már így is van elég.

2018. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jaguar....inkább legyek majd ágybetét,mint egy olyan nő,akinek összetörték a szívét.

Tudod,a férfiak között is akadnak bőven ágybetétek.

2018. ápr. 20. 20:42
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha egyszer majd kirúgnak a munkahelyemről,az nem fogja megviselni a lelkemet,míg egy megcsalás szinte biztosan.


Amúgy emberek,hahó,fiatal vagyok és nem hü..e.

2018. ápr. 20. 20:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy olyan dolgokkal érvelsz amiket még soha nem éltél át.

Csaltak már meg? Nem. Bár nekem tök nyolc, csinálj úgy ahogy érzed. Ám semmivel sem egészségesebb kijelenteni, hogy annyira rettegsz a megcsalástól, hogy inkább leszel ágybetét. Nem nagyon látom miért törne össze kevésbé össze egy alapból lelkizős lány szíve attól, hogy egy férfi megdugja majd szia.

De mondom, a te dolgod. Majd leszel idősebb is és talán máshogy látod. Ha meg nem akkor dobj meg a számoddal.

2018. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
You never live if you just too scared to die..
2018. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És emiatt az elképzelésed miatt maradsz le olyan érzelemről ami később jobban fogy fájni mint ha megcsaltak volna téged de ugy is meggondolod magad. Munkahely elvesztése nem lesz anyira fájdalmas de a család tagjaid sem élnek örökké. A fájdalom az élet vele járója és ha félsz tőle és olyanról mondasz le ez miatt amit megbánsz pl:szerelem.
2018. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!