Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka, hogy egy fiúnak festve van a haja?

Figyelt kérdés

Nekem ez nagyon bejön, szürke, kék, szinte bármi, (bár kinek mi áll jól), meg a normál színek is, hogy barnáról kiszőkítve, de az extrémebbek jobban. (A szürke és a kék a best :D) De valahogy szökőévben egyszer ha látok...

Tudom, hogy ez legyen a legkisebb gondom, meg nem azt akarom mondani, hogy jajj én csak olyannal jövök össze aki... Egyáltalán nem, meg nem vagyok ilyen külsőség mániás, csak eszembe jutott, hogy ez nekem nagy ideálom, miért van ilyen kevés ilyen srác?



2018. júl. 4. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%

Az en sulimban van ket srac, az egyiknek piros a haja, a masiknak volt mar rozearany, kek, szurke, szoke es mindegyik nagyon jol allt neki. A piros haju srac egyaltalan nem b.u.z.i.s, van baratnoje is. A masik egy kicsit olyan, de mielott nem festette a hajat akkor is ugyanilyen volt szoval nem a szines hajatol lett b.u.z.i.s.

L

2018. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
a kep igen b.uz.is :)
2018. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Jó én nem vitatkozok! Kedves lányok a képeken szereplő úriembereken egy csak egy férfias vonást mutassatok! Nem tudtok....gondoltam!

Mert ezek a kis feltűnési díszmajmok azt hiszik, hogy ez menő! Ez nagyon egy férfi legyen egy ropi kislány! Hát gratula nekik...!

2018. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan most csak az kell a fiatal csajoknak, hogy lanyos fiuk kellenek neki, de majd rajonnek felnott korban, hogy ez tenyleg nem ferfias es bu.z.is. :)


De hat felolem dughatod, ha kiderul hogy meleg de szereti a lanyokat is...

2018. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!