Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl kedves vagy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kedves vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már egyetemista és mellette személyi edzősködik. Kb. 2 hónapja ráírtam, hogy én is szeretnék tőle edzéstervet. Meg is csinálta, igaz ez pénzbe került. De nagyon aranyos volt és elmentünk együtt le a terembe, mert én nem igazán voltam előtte ilyen helyeken.

(Nem vagyok kövér, jó alakom van, de szeretnék néhány testrészemen faragni)

Megvolt az első közös edzőtermezés és megadta a telefonszámát, ha bármi kérdésem lenne, csak hívjam fel. Aztán írtam neki, hogy nincs motivációm, mert a barátnőm már nem jár le velem és felajánlotta, hogy akkor edzhetnénk együtt. Azt mondta, hogy személyiedzősködik fenn a fővárosban és elkérne érte x összeget, de velem különbséget tett. Mivel nem vagyok pénzkereső, ezért nekem ingyen tartaná az edzéseket. De úgy beszéltük meg, hogy akkor az ő edzése mellett figyel rám, és szóljak, ha bármi problémám lenne. Aztán a következő alkalommal is együtt edzettünk, úgy kezdte, hogy adott két puszit. (Ez nem tudom mennyire szokás az egyetemisták körében, nekem szokatlan volt picit). Aztán bemutatott az egyik barátjának. Ahhoz képest, hogy azt mondta néha rám néz, szinte mindig engem nézett, odajött hozzám beszélgetni. Volt egy gyakorlat amit nem tudtam helyesen kivitelezni, annál odajött hozzám és segített, de én azt hittem utána el is ment mögülem, de végig ott állt és nézett. A következő alkalommal este edzettünk és későn végeztünk körülbelül 10 felé. A recepcióspultnál előttem állt, hátra fordult és megkérdezte, hogy kocsival megyek-e haza. Mondtam, hogy gyalog, még sajnos nincs jogsim. Erre megkérdezte, hogy ne vigyen-e haza. Mondtam, hogy nem kell, haza tudok sétálni, majd végül meggyőzött és hazavitt. Jókat beszélgettünk. Majd este még írt, hogy “Az öltözőben megdicsérték a barátnőmet🙈😂”. Egy srác azt hitte, hogy együtt vagyunk. Következő alkalommal szintén este voltunk lenn és pont aznap szakítottam a 19 éves barátommal, mindkettőnknek rossz napja volt és azt mondta, hogy “most itt a nyár az enyém az egész világ, használjam ki és, hogy ő is itt van többé-kevésbé). Ezt a mai napig nem tudtam értelmezni. Aztán megint 10 felé járt és mondta, hogy hazavisz, haza is vitt. Aztán a volt barátommal kibékültünk, eljött velünk egy hétig nyaralni, azóta nem beszéltünk. Csak annyit írt az Európa bajnoki címeimhez, hogy gratulál hozzá. Aztán szakítottunk a volt barátommal. És azóta ő jár a fejemben.

Valakinek van ötlete?

Én 15 éves vagyok, ő 22 éves.



2018. júl. 7. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Te gyerek vagy ő még felnőtt. Eszedbe ne jusson.
2018. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Tetszel neki.
2018. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jesszus...Végig azt hittem, hogy 16-18 éves vagy.

Te gyerek vagy, ő meg felnőtt...Most kezdted a gimit, ő meg lassan befejezi az egyetemet.

Felejtsd el szerintem!

2018. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szimplán meg akar hágni testrész
2018. júl. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Te írtál privátot?
2018. júl. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Igen, valószínű tetszel neki, ezért oly kedves és udvarias veled. De ez még nem jelent semmit.

Ebben a kora-ifjú férfi korban a lány (nevezzük Nő-nek), tehát a Nő inkább csak "két lábon járó vagina". Természetesen nem mindenkinél, de a többségnél. Ezt most ne vedd zokon semmiképp, de én is voltam 22é, sőt 44é is... Volt alkalmam megfigyelni önmagam, de más fiúk mentalitását, hozzáállását is. Ilyenkor még nem az jár egy átlagos "normális" fiú eszében, h. de jó lenne egy feleség (vagy élettárs) 1-2 saját gyerkőccel.

Gondolom, Te is így vagy ezzel. Viszont sok esetben a fiúk meg vannak arról győződve, h. ha nem kaphatja meg az áhított Nőt 3-4 hónap, vagy 1/2 - 1 év leforgása alatt, akkor az elvesztegetett idő az életéből... és inkább tovább áll. Keresi a legkisebb ellenállást jelentő alkalmat (Nőt) a saját lelki, de még inkább fizikai (testi) kielégülését tekintve... Hogy miért? Így szocializálódott kis országunkban, napjainkban.

Hangsúlyozom: NEM MINDEN FIÚ. Csak a többség.

Kérdés az, hogy ha netán így történne, jó-e az Neked? Nem Neki, hanem Neked.

Én azt hiszem, túl fiatal vagy még ahhoz, hogy önálló családban gondolkodj. A kalandos élet, a szerelmi kalandok pozitív végkimenetelére meg nincs semmi biztosíték! Semmi.


Amit célszerű tenned (ez javaslatom), a Te esetedben, hogy kivársz... és megfigyeled Őt. Miként reagál egy-egy adott szituációban. Igazából információt gyűjtesz felőle. De ahhoz idő kell.

Kevéske információval, hogy pl. kedves, előzékeny, udvarias... az még nagyon kevés. (Lehet, hogy csak Veled! Mert pl. akar valamit Tőled... és most nem arra gondoltam, h. együtt mennétek fagyizni a Duna korzóra...)

Figyeld meg, ha teheted, h. pl. egy idősebb nénivel/bácsival is ugyanolyan előzékeny, illedelmes-e. Vagy a barátaival, vagy akárkivel, akivel csak kapcsolatba kerül. Főleg akkor érdemes megfigyelni, amikor valami váratlan, szokatlan esemény történik körülötte.

De figyeld meg Önmagadat is. Te miként reagálsz, ha pl. feléd közelít...amikor felkínál valami segítséget számodra. Azonnal igent mondasz, vagy vacillálsz egy darabig... és ez pl. látszik-e a gesztusaidon, kihallatszik-e a hangodon? Persze ezek többnyire időben később kezdenek felsejleni benned, amikor visszaemlékszel... hogyan is történt, ami megtörtént. De ez nem baj. Csak figyeld saját reagálásaidat, mindamellett Őt is.

Igazából ezt tetted, amikor konstatáltad, hogy puszit adott legközelebb. Ez pedig a "nyomulás" jele. S mivel nem adtál neki két nagy pofont (mert talán még tetszett is), Ő ezt úgy értékeli... ha hagyod magad puszilgatni, akkor lehet hozzád közelebb is kerülnie... tehát később már csókkal próbálkozik. Ő már koránál fogva is rutinosabb kell legyen abban, hogy miként lehet levenni a lábáról egy Nőt. Ezt mindenképpen tartsd szem előtt. Főleg, hogy nem egy irodában görnyed napi 8-10 órában, hanem "személyi edzősködik". Azért az nyilván számodra is tiszta, hogy az Ő munkaköre révén sokkalta szabadabban, lazábban tudhat új és újabb ismeretségre szert tenni.


Szóval puszi... csók...stb. abban semmi különös nem lenne, ha legalábbis sok hónap eltelt volna közben... s ha nem lenne köztetek 7 év korkülönbség. Ezért én azt javaslom, amit fentebb mondtam... plusz még hozzáteszem: LÉGY VELE ÓVATOS!

Ha valaki túl erősen nyomul... az általában nem jó ómen.


Ami pedig a kedvességét illeti... nos, ha valaki kedves, udvarias, előzékeny (haza-kísérgető) Veled, az még nem jelenti azt is, hogy SZERET is téged. Netán Tebeléd szerelmes lenne. Az csak annyit jelent, hogy előzékeny, udvarias. Semmi többet.

Viszont, ha csak meg szeretne kaparintani (fektetni)... Őneki mindenképpen kedvesnek, előzékenynek, udvariasnak KELL MUTATKOZNIA! Ugye? Különben szóba sem állnál vele, ha jól gondolom.


Az ERŐ legyenb Veled!

2018. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, ez egyértelmű.
2018. júl. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!