Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány elfogadja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elfogadja a kabátomat, hogy felvegye, mert fázik, akkor kedvelhet engem avgy csak szimplán ennyire fázik, hogy már mindegy?

Figyelt kérdés
(Mármint felajánlottam neki, hogy vegye fel és ő elfogadta)
2018. ápr. 8. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem féltétlenül jelenti azt, hogy tetszel neki. De kedvelni valószínűleg kedvel, még ha csak barátilag is, hiszen ha utálna akkor biztos nem venné fel a kabátod...

Inkább figyelj más apró jelekre, pl testbeszéd, gyakran néz-e a szemedbe, keresi-e a társaságodat, ilyesmik :)

2018. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fázik, szerintem akkor se kérné el, ha tetszenél neki. Szóval az, hogy elkérte, annyit jelent biztosan, hogy fázott, arról nem mond semmit, bejössz-e neki.
2018. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is elfogadnám, ha nagyon faznek, de nem tetszene az illető. Szóval nem jelenti azt, hogy bármit is érezne. Ahogy azt sem, hogy nem igy van. Mindenesetre tuti nottel a szemében ezzel ;)
2018. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!