Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire ítéltek el valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire ítéltek el valakit, ha látjátok, hogy vagdossa magát?

Figyelt kérdés

Arra lennék konkrétabban kiváncsi, hogy ha láttok valakin ilyen sebeket, amin egyértelműen látszik, hogy vagdossa magát, mire gondoltok?


Például arra, hogy úristen, de hülye hogy nem tud uralkodni magán, vagy próbáljátok átérezni a fájdalmat, ami neki lehet, esetleg ha közelebbről ismeritek, megkérdezitek, hogy mi a baj, stb...

Tehát ilyenekre lennék kiváncsi, hogy mi a reakciótok.

(Nem azert kerdezem mert vagdosnám magam!)



2018. júl. 7. 19:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
30%
Azt gondolom, hogy divatbolond. Amúgy semmi baja nincs, csak életképtelen. Most az öngyilkosság is divat lett.
2018. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
En egy gyenge jellemnek gondolnám, es kerulnem
2018. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
En nem itelem el ezt, de elkerulom az ilyen emebreket. Aki vagdossa magat, annak baj van a fejeben, amibol en nem kerek egy esetleges parkapcsolatban pl. Lehet barmilyen nagy lelki fajdalma valakinek, az egyaltalan nem megoldas, hogy vagdossa magat. Nem itelem el, de szerintem hulyeseg ezt csinalni.
2018. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Én szánalmasnak, gyengének, és ostobának tartom azokat akik vagdossák magukat. Társaságukat nem keresem, nem érdekelnek.

De megmagyarázom miért gondolom így.

Szánalmasak mert azt hiszik ez mindenre megoldás, vagy mert azt hiszik ez jó divat. ( barinőm is vagdossa magát, na akkor én is..)

Gyengék mert minden problémát így akarnak megoldani, de ezzel semmit nem érnek el, csak azt, hogy mások lenézik. ( így adódik még 1 gond)

Ostobának mert azt hiszik ez a jó megoldás. Nincs annyi eszük, hogy felfogják, nem csak az életükkel játszanak ( combvagdosásnál egy rossz vágás esetén akár percek alatt elvérezhetnek) de a gondjuk nem fog megoldódni. Arról nem is beszélve, hogy életre szóló ronda hegek maradnak mint akit megbélyegeztek.


Azzal mentegetőznek, hogy "persze mert te nem tudod mi a szenvedés, fájdalom!"

Nos, én a poklok poklát éltem át, mégsem vagdostam magam. Mert az sem segített volna.

2018. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem ítélném el hiszen nem tudhatom mi történt vele. Igazából régen velem is előfordult hogy csináltam, szóval valamennyire át tudom érezni. Ha ismerném közelebbről akkor persze megkérdezném és szívesen beszélgetnék vele, esetleg segítenék ha tudok. Random emberekhez nem hiszem hogy oda mernék menni és faggatózni.
2018. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is van pár heg az alkaromon, szóval nem kerítenék nagy feneket neki. Én anno mint valami stresszcsökkentés csináltam, a fizikai fájdalom kibillentett a lelki nyomásból. Van aki sír, van aki alkoholizál, dohányzik, vagy más önkárosító dologgal engedi ki a gőzt, egy idő után én is leszoktam róla.
2018. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Én, ha ilyet látnék eléggé elszomorodnék. Lehet, hogy tényleg csak divatból vagy figyelemfelkeltésből csinálja, de akkor is elég szomorú, hogy ezt csak így tudja kimutatni. Viszont, ha látszik rajta, hogy valóban valami problémája lehet, lassacskán közelednék hozzá és esetleg barátkozni kezdenék vele vagy valami.
2018. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
63%
Nem ítélném el. Azt gondolnám,hogy történt vele valami,amin nem tudta magát túl tenni,és vagdosással vezette le az érzelmeit. Én vagdostam magam régebben,évekig tartott leszokni róla.
2018. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
84%

Na jo, ezek a valaszok nagyon felba***sztak.


Most megprobaltam lehiggadni, es elmeselni ezt az egesz sztorit, a sajat szemszogembol.

Lassan 2 eve vagyok depresszios. A depressziot viszont rettenetesen sojan felreertelmezik, es divatnak gondoljak. Az, hogy sok ember szenved benne, NEM jelenti azt, hogy divat. Mivel, az igazsag az, hogyha nem tapasztalod meg sajat magad, akkor eliteled. En vagdosom is magam. Ez egy affele onbuntetes, es nem az, hogy most "xy is csinalja, akkor en is fogom, mert meno leszek." Undorito, ha valaki elitel valakit emiatt. Pont hogy az ellenkezoje a vagdosas mindennek, amit gondoltok rola. A vagdosas pont hogy nem a gyengeseg jele, hanem az erossege. Hogy megmutatod, hogy segitsegre van szukseged, hogy felismered magadban a problemat, es megbunteted magad erte. Nem azt mondom, hogy ez normalis. Viszont fajdalmat okozni sajat magadnak szandekosan, nem hiszem hogy a felelem, es a gyengeseg jele lenne. A depresszio egy olyan mentalis betegseg, amit csak akkor ertesz meg teljesen, ha atelted, viszont kivulallokent szamodra erthetetlen lesz, hogy miert akar barki is maganak szandekosan fajdalmat okozni. Remelem, hogy picit jobban atgondoljatok, hogy ez milyen komoly problema valojaban, es hogy nem szabad elitelni senkit emiatt.

2018. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Jézus Isten, ez a sok edgy tini mit bír összehozni.

Meghogy ez az erősség jele...

Inkább csókolgassátok egymás ronda hegeit, mert hogy ezek az emberek biztos nem normálisak, az 100%.

Egyébként volt egy depressziós haverom. Nem karcolgatta a kukiját, hanem kb le kellett rángatni a kötélről (már gyógyult)

2018. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!