Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A (fiú) barátom bevallotta,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (fiú) barátom bevallotta, hogy szerelmes belém, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már jó pár éve ismerjük egymást a testvéremen keresztül, de csak 3 hónapja erősödött meg a kapcsolatunk. Minden nap órákon keresztül beszélgetünk és együtt lógtunk, ami miatt a testvérem célozgatott is arra, hogy tetszem neki, de nem hittem el. Pár napja (a fiú) megírta nekem, hogy szerelmes belém és, hogy járnék vele, mire teljesen ledöbbentem. Megmondtam neki, hogy nem akarok senkivel sem kapcsolatot és ha akarnák is, nem járnánk vele, mert csak barátként tekintek rá. Úgy tűnt, hogy felfogta és beletörődött, ami miatt szarul éreztem magam, de örültem, hogy ezzel kapcsolatban "leakad" rólam. Aztán pár napra rá megírta, hogy nem érdekli, hogy tetszik e nekem vagy sem, ő akkor is próbálkozik. Tudom nem szép dolog, de direkt bunkón beszéltem vele és kerültem, de ő akkor is próbálkozott. Nem tudom, hogy mit csináljak, nem tetszik nekem és nem is vagyok belé szerelmes, csak barátként tekintek rá, de szarul érzem magam, hogy nem tudom viszonozni az érzéseit, hogy megbántom. Nem akarom elveszíteni a barátom. Mit tegyek?

2018. júl. 8. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen cipőben voltan én is. 2 évig barátok maradtunk, mert végül azt mondta felfogta és elfogadja, de rá kellett jönnöm, hogy ez egy egyoldalú érdek barátság, mert ő még mindig értem pedálozik. Erre pár hónapja rájött ő is, hogy a kapcsoltunk neki is csak azért volt fontos, szval kb két hónapja alig beszélünk és egyre kevesebbet.

Szerintem ez lesz veled is.

2018. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Továbbra is légy határozott,de arra számíts, hogy ebből nem lesz többet barátság,ez a srác nem fogja akarni magát kínozni, és ahhoz el kell távolodnia tőled. Légy erős,és sajnalatbol nehogy összejöjj vele
2018. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bevallom, hogy gondolkodtam azon, hogy összejöjjek vele, de mindig elvetem az ötletet. Nem jönnék össze vele sajnálatból, mivel már volt emiatt egy "kapcsolatom" és nem volt a legjobb. Olyan volt mintha barátok lettünk volna, de mindenkinek azt mondtuk, hogy járunk. De visszatérve, elég szomorú, hogy csak hátsó széndékból a barátom, miközben én megbíztam benne és egy igaz barátnak gondoltam. Sajnálom, mert sajnálom, de emiatt nem akarok újra egy olyan kapcsolatba kezdeni ahol csak barátként tekintek a fiúra. Másrészről meg nem akarom, hogy szenvedjen emiatt. Azt mesélte, hogy rajtam kívűl 3 személybe volt szerelmes, viszonzatlanul ami miatt már eleget szenvedett, nem akarok még én is rátenni egy lapáttal.
2018. júl. 8. 20:02
 4/4 October15 ***** válasza:

Értem a logikát, hogy ezt miért gondolod árulásnak. Btw ha a csávó helyében lennék valszeg én pont erre a megállapításra jutnék a lány helyett is, DE objektíven nézve nem az. Nem hiszem, hogy azért kezdett el közeledni hozzád mert már bejöttél neki és gondolta, hogy majd így szed fel. Az lett volna az árulás. Egyszerűen csak jobban megismert és szerelmes lett.


Ettől persze még nem kell összejönnöd vele ha nem akarsz csak mellékesen megjegyeztem.


26F

2018. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!