Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a "szokás" mit árul el egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a "szokás" mit árul el egy srácól, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy ideje ismerkedünk, jól elvagyunk meg minden, de a múltkor lecsekkoltam, hogy kiket követ instagramon. És 80%ban random lányokat, akiket nem tudom ismer e egyáltalán vagy csak követ meg modelleket. Ezeket a lányokat rendszerint végiglájkolja állandóan, bármit tesznek ki. Tudom, hogy hülyeség , de kicsit zavar, mert én nem tudok ezekhez a lányokhoz felérni. És amúgy nem tudom. Zavar, hogy más lányokat lájkol, nekem meg kb két képem lájkolta jó eséllyel, pedig elvileg velem ismerkedik. Mindegy, ez zavar a legkevésbé.

A kérdésem az lenne, hogy mit árul el ez egy srácról (szinte csak ilyen csajokat követ ) és kellene e aggódnom esetleg amiatt, hogy nem leszek neki elég jó? Nagyon tetszik, jól érezzük magunkat együtt de még nagyon az elején vagyunk, főleg, hogy ilyeneket bedobjak.

Fiúk és lányok véleményére is kíváncsi vagyok, és kérlek ne offoljátok már ki, mert tisztán csak kíváncsi vagyok.


17/l



2018. júl. 8. 19:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez két teljesen más dolog.

Én lányként gyűjtöm pinteresten a szexi pasikat!!!😂😂 már rengeteg van

És ez szerintem mindkét nem esetében teljesen normális abban az esetben, ha az illető meg tudja különböztetni a valóságot a sok hülye képtől.

Instán csak azért nem követek modellsrácokat, mert azt mások is látják😂


Szóval nyugi😉


16l

2018. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!