Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, gond lehet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, gond lehet a szarkazmusom?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam,hogy lehet a szarkazmusom kissé elrettentő lehet a többieknek. Mennyire valószínű, hogy ez miatt nem találok barátnőt? 17/F

2018. júl. 10. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azert nem szeretik a szarkazmust mert nemelyik ember ugy tudja mondani, hogy el lehet hinni, mintha az igazsagot mondana. Szoval erzodnie kell, hogy minden bolond fallosz levagja, hogy ez szarkazmus es nem mondod komolyan
2018. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon széken köszi. Mindenkinek ment a 👍💙 (direkt irtam széket)
2018. júl. 11. 13:17
 13/15 anonim válasza:
Nem tudom, nem ismerlek. De sokan rosszul használják, ami nevetséges. A szarkazmus divat lett, külföldön többen használják és humorosabbak is. Itthon kevés igazán humoros emberrel találkozom. Ez egy született adottság, nem lehet tanulni, kreativitás és kész. És pont ez a baj, hogy sokan erőltetik a szimpátia elérése miatt. Amúgy egy igazán pozitív tulajdonság.
2018. júl. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Erőltetni? Ilyen létezik? Viszont az egyik barátom kezd azonosulni vele mert nagyon tetszik neki, de kétlem hogy tudná vagy én tudnám eröltetni ezt a dolgot. Ja,és valaki mintha mondta volna, nem én állítom magamról, hanem mások világítottak rá ☺
2018. júl. 12. 08:45
 15/15 anonim ***** válasza:
A szarkasztikus emberek általában azokkal a leginkább azok, akik a legközelebb állnak hozzájuk. Tudom, mert én is ilyen vagyok. Idegenekkel és kevésbé közeli ismerősökkel kedves vagyok és visszafogott, de ha kedvelek valakit és fel tudok oldódni a társaságában, akkor bizony előbújik a kisördög. Azok maradnak hosszú távon a barátaim, akik képesek felfogni, hogy ez nem ellenük irányuló személyes sertés, hanem puszta jellemvonás. Szóval ha közel kerülsz valakihez, mindenképp tudatosítsd benne, hogy nem azért viselkedsz így mert nem kedveled, hanem épp ellenkezőleg.
2018. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!