Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miatt nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miatt nem akarok strandolni. Mit mondjak, mi miatt nem akarok majd a vízbe menni? 20/F

Figyelt kérdés

Vékony srác vagyok és magas. Nincs is azzal akkora baj ha valaki nem az az izompacsirta, de én nem az a formás, focista típusú vékony vagyok. Vagyis nincsenek szép vállaim, karjaim-lábaim. Még a bőröm sem barna, hanem fehér...

Eddig annyira nem zavart, és simán strandoltam, de tudom, hogy a lányok még ha nem is bámulnak meg, de megnéznek. Minden szembe jövő fiút megnéznek, kár tagadni ezt tőlük tudom. Mostanra viszont annyira elégedetlen lettem a testemmel, hogy ezt már nem vállalom. Még a rövid nadrágot sem szívesen csak ha muszáj.

Szoktam edzeni, focizni, biciklizni, odafigyelve étkezni, de nem igazán látszik rajtam a sport hatása.

Most azonban el kell mennem néhány családtagommal, és még nem tudom mit fogok mondani, hogy miért húzom ki magam belőle, mikor eddig még soha nem volt semmi probléma.



2018. júl. 12. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Halii ^^


Szerintem szard le magasról, ki mit gondol. Én se vagyok vékony, mégis simán mutatkozom bikiniben.


Inkább mulass egy jót a családoddal, és majd máshol csajozol, ha nem is strandon. De tuti, hogy valakinek egyszer majd így is tetszeni fogsz.


(Kérdésedre válaszként, bár ez így totál ellentmondás az előző monológomhoz képest, de mondd, hogy haverokkal le volt beszélve valami, ami hűűű de fontos, vagy szimplán nincs kedved.)

2018. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mióta sportolsz? Ha nem látszik a hatása, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Én 2 hónapig eljártam futni, és már látom magamon a változást. Amúgy arra még nem gondoltál, hogy pólóba menj a vízbe? Lehet, hogy furán fognak rád nézni, de legalább jól tudod magad érezni.
2018. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy miket sportolok. Már nem egy hónapja, de nem csinálom rosszul, az fix. Jó, nem napi rendszerességgel focizom, de annyi év alatt már lehetne némi látszata.

Ez az, hogy menni van kedvem. Simán elülök ott valahol, közben nézem a csajokat stb. csak levetkőzni nem szeretnék.

Nem szarom le mert nem tudom, ez nagyon zavar, és hiába tenném meg, végig az lenne bennem, hogy Úristen, hogy nézek ki... Ha a több százból csak egy csaj jegyzi meg magába, hogy de rusnya ez a srác már elszomorító volna...

2018. júl. 12. 17:35
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Fehér a borod? Szoli vagy hátul a kertben lehet napozni.


Nem latszik az edzés még tőbb

2018. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
hát ha téged befolyásol hogy ismeretlen emberek akik életükbe először és utoljára látnak egy strandon, mit fognak szólni hozzá hogy hogy nézel ki, akkor ne menj. de ez szerintem már beteges.
2018. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az izom, 80%-a a kaján mulik, a tobbi jó edzéssel. Az alvás, folyadekbevitel is nagyon fontos. Ezek valamelyik kozul nem teljesitesz az biztos. Nekem ne mondjon azt h genetika miatt magas es vekony...
2018. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amikor vége van a napozasi idoszaknak, akkor elszoktam jarni havi 4-8x szoliba. 10-15 perced van szolizni, nem?
2018. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bicótól, focitól nem leszel izmos.

Amúgy én is olyan vagyok, mint te.

Csak engem nem zavar a vékony testem, imádom a gyönyörű bőröm, és nem vagyok önbizalomhiányos.

2018. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne arra gondolj, hogy kinek nem tetszik, hogy nem vagy izmos, hanem hogy kinek IGEN. Vannak olyan lányok, akik kifejezetten kedvelik a vékony fiúkat, főleg ha magas is hozzá. Az meg, hogy kinek nem tetszel, legyen az ő gondjuk. Úgyse fogják az arcodba mondani a totál idegenek hogy "jaj de pálcika vagy" vagy akármi.

Ja, és ne számíts arra hogy a focitól meg a biciklitől megnő a felsőtested, mert ezek alapvetően a lábat erősítik... Ha izmos felsőtestet akarsz akkor kondizz inkább.

2018. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem igazán szeretnék szolizni, mivel van néhány anyajegy a hátamon, és úgy tudom a kettő nem kompatibilis egymással.

Persze még több edzés és még több stb. egész jó tervek, mondjuk úgy 2 év múlvánra. 3 nap alatt nem leszek se barna, sem izmosabb. De az az izmos, amire mindenki gondol nem is szeretnék lenni, csak kicsit sportosabb alakot. Olyat, ami nem is annyira nagy szám, van akinek alapból olyan a teste például.

Nem hinném, hogy van olyasvalaki, akinek bejönne, és azt gondolná, hogy tetszik ez a srác...

Ruhában is néha egy-egy kép láttán elborzadok magamtól annyira taszító, nemhogy felső nélkül...

Nemrég, egy tökéletes külsejű lány előtt is annyira szégyelltem a testem, hogy csak akkor mertem odáig jutni, hogy akkor vetkőzzek, amikor már teljesen besötétedett, és nem látott mindent annyira részletesen, addig meg húztam az időt. Reggel pedig direkt előtte ébredtem, hogy nyugodtan felöltözhessek.

2018. júl. 12. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!