Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem akarok strandolni osztályk...

Nem akarok strandolni osztálykiránduláson, mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, utolsó osztálykirándulás...

nem vagyok nagyon dagadt, de vastag a combom és kerek a csípőm, szóval a sok 40 kilós lány között kellemetlen lenne félmeztelenül lenni, a fiúk is vékonyak, egy két bunkó tuti megszólna (bár a legtöbb fiúval jóban vagyok).. legyek térdnadrágban és trikóban vagy mi:( szeretek strandolni, de olyan gáz lenne... nektek volt ilyen problémátok, vagy ilyesmi?:(


2015. máj. 17. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ne strandolj...
2015. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Te meg szóld le őket azért, mert nyápicok, megbuktak matekból, előre áll a foguk, de főleg mert annyi tapintat se szorult beléjük, hogy ne a füled hallatára beszéljenek ki.

Képzeld még olyan is lesz, hogy vadidegenek tesznek megjegyzéseket a külsődre. Attól se leszel se kövérebb, se soványabb, nem múlnak el a pattanásaid, de újak se nőnek. Érezd jól magad a barátaiddal, a többiek meg ne érdekeljenek.

2015. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Vállald magad! Nem lehet mindenki 30 kg, írom ezt úgy, hogy mindig sovány voltam, gyűlöltem!


Már biztosan láttak rövidnadrágban. Legyen önbizalmad!


39/N, 3 gyerekkel, akik 6, 12 és 15 évesek.

2015. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk van még három lány akik már tényleg nem ez a néhány helyen husi kategória, hanem tényleg ducik, szóval ha ők fürdenek, akkor én is:D köszönöm a jófej válaszokat:)
2015. máj. 17. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs kedved,mondd,hogy megjott. En mindig erre hivatkoztam.
2015. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a bunkókkal. Az a fontos, hogy Te érezd jól magad. :) Pár bolond beszólás miatt nem érdemes kihagynod egy jó kis programot.
2015. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Arra nem gondoltál, hogy tehetnél a husijaid ellen egy kis fogyással, sporttal? Szerintem csak lusta vagy...
2015. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta... mindennap mozgok, kevesebbet eszem és egészségesebb ételeket, de két hét alatt nem tudok lefogyni látványosan... nem kell rögtön azt gondolni, hogy otthon ülök és tömöm a csokit, chipset magamba.:) Tudom, hogy nem egészséges ilyenkor elhízni, de próbálok változtatni, de nem megy gyorsan.:)
2015. máj. 21. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még télen elkezdtem tenni azért, hogy nyárra jól nézzek ki. Rájöttem, hogy jobb mindig előre gondolkodni, és nem az utolsó pillanatban aggódni. Ezentúl éld így az életedet! Tapasztalatból mondom, sokkal jobb. :D
2015. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Ezt a 7. Válasszolónak irom..


Mi az hogy lusta?? Milyen jogon mondod ezt?? Majd ha megismered, jo barátok lesztek akkor mondjad , hogy lusta!! Itt mondod, hogy lusta mikor azt sem tudod ki!! Biztosan kedves, okos.. stb. A kulso semmit nem számit!! Es mi van akkor ha egy kicsit husisabb.? Lattad irta, hogy sportol, egeszsegesebben eszik, akkor meg!? El is hiszem, hogy nehez lefognyi!! Tudod van ilyan h aki egy picit is eszik meglatszik rajta, van aki tomi magaba a kajat semmi nem latszik meg rajta (en az utobbiba tartozom) Semmi baj nincsen vele.. ne itélkezz elore!! SOHA!!


ezt pedig a lanynak!

Nyugodtan furodj! Elvezni fogod! Tudom egy evvel kesobb irom.. a fiúk ugysem ertik, mennyire nehez egy serudlo lanynak, nme mondom nekik is nehez na de nekunk nehezebb! :D

13/L

2016. nov. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!