Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira izgulok de tudom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira izgulok de tudom, hogy feleslegesen! Mit kene csinalnom hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés
A barátommal már 9 hónapja egyutt vagyunk és áprilisban lefeküdtünk.Azóta kb kinden hónapban 4szer fekudtunk le(szóval nem mindennap).Óvszerrel védekeztünk és védekezünk de eddig nem történt semmibaj se.Nem lyukadt ki, nem szakadt el, semmi...meg a menstruációm is rendesen meg volt csak egyszer késett de akkor is azért mert ráizgultam.Júniusban elkapott egy vírus(osztálytársamtól kaptam meg) ami sokáig tartott ilyen hányás,szédülés és megint elkezdtem izgulni.Majd elmúlott de aztán újra előjött valószínű idegileg és aztán még egyszer mert a mamám is ugyanilyen vírusban szenvedett és én is visszaestem.Utána már nem volt semmi vírusom viszont izgultam, és ha én izgulok akkor mindig hanyingerem van.(Volt már olyan is hogy annyira izgultam hogy hánytam)Most elmúlott a hányingerem mert azt mondtam magamnak hogy jól vagyok és a menstruációm is megint megjött akkor rendesen.Viszobt az izgulásom oka még mindig az hogy terhes vagyok.Tudom hogy nem vagyok az(vagyis gondolom) mert nem tortent semmi baleset es minden rendben volt de én akkor sem tudom kiverni a fejemből ezt a gondolatot.Tudom hogy most ezt elég érthetetlenül írtam le de nehéz ezt megfogalmaznom.Valaki van ezzel úgyanígy?vagy valami tanács hogy megnyugodjak?A rendes értelmes válaszokat köszönöm:)

2018. júl. 13. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszélj erről anyukáddal vagy ha nem is vele de egy felnőtt nővel.
2018. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen biztos vele kéne.Tudja is hogy lefeküdtünk.Csak nemtudom hogy mit mondana rá.Arra hogy ennyire izgulok.
2018. júl. 13. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mond el neki ezt az egészet és megtudod:)
2018. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, benne bízhatsz, és ha megmondja, hogy nincs baj, akkor te is nyugodtabb leszel
2018. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászhoz még anyukámék nem akarják, hogy elmenjek, Mert 16 éves vagyok.Amikor hányingerem volt mondta anya hogy apa azon aggodik hogy terhes vagyok és mondtam anyának hogy nem vagyok az.Azt mondta hogy ezt ő is tudja.Anyának négy gyereke van és biologia tanár.Lehet hogy ezek ilyen "oke es akkor?" Dolgok de en tudom higy ő tobbet tud errol.
2018. júl. 13. 10:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól hogy 16 éves vagy, elmehet nőgyógyászhoz. Én 15 évesen voltam először, igaz nekem panaszom volt. Mehetsz gyermeknőgyógyászhoz.

Vagy elmondod anyudnak, ő biztosan tud segíteni, megnyugtat.

2018. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran van ilyen, hogy folyamatosan azon parázok, hogy terhes vagyok. Végig kell gondolni higgadt fejjel, hogy tudod, hogy óvszert használtok, nem szakadt el, nincs semmi baj. Mivel megjön rendszeresen, így biztos nem lehetsz terhes. De ha gondolod, vegyél terhességi tesztet, és az biztosan megmondja hogy terhes vagy-e vagy sem, és utána megnyugodhatsz. Vagy menj nőgyógyászhoz.
2018. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!