Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Feleslegesen aggódom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt 2 éve. Nem rég közel kerültünk egymáshoz, és 1 hete elcsattant az első csók is. Azóta naponta többször is találkozunk, és kézen fogva járkálunk, csókolózunk. Felvállaljuk egymást. Mégsem vagyunk együtt. Mikor rákérdeztem, azt mondta jó ez most így. Elég bizonytalan tud lenni, és az is igaz hogy elég sokan kérdezgették hogy mi van velünk,tanárok is, és azon sem csodálkozom hogy már besokallt emiatt. Furcsa számomra ez a helyzet.

18/F



2017. dec. 6. 18:52
 1/4 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Ezt pontosan hogy érted, hogy nem vagytok együtt? Hisz azt írtad, hogy együtt JÁRKÁLUNK. Vagyis akkor mégis csak együtt vagytok. Vagy a szexre gondoltál? Pontosan mi furcsa ebben? A legtöbb lány nem fog az első egy hétben lefeküdni a pasijával (legtöbb esetben).


17/F

2017. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kit izgat mit gondol más? Kérdőívet is ki akartok töltetni a sulival? :D

Ha valakivel smárolok és kézen fogva járok és sok időt töltök, azzal együtt vagyok, ennyi. Nem értem, mit variál ezen a csaj ennyit, teljesen egyértelmű a helyzet.

2017. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy még nem mondtuk ki hogy egy párt alkotunk. Apró részlet, viszont így mintha csak a smárolásról szólna a dolog.
2017. dec. 6. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A smár szerintem nem olyan dolog amiről szólhatna egy ilyen kapcsolat. Inkább a szeretetedet szipolyozza, ha ennyire pesszimistán akarsz hozzáállni.
2017. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!