Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak azok a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a lányok, akik számára nem fontos a külső? Én eddig eggyel nem találkoztam, de itt elvileg az összes lány ilyen.

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 14:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nehéz olyat találni
2018. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Honnan jön ez, hogy nem fontos a külső ?


Gyümölcsből is azt veszi az ember ami szép.

2018. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
17%
Már csak a négereket cigányokat szeretik a magyarokat magasról leszarják
2018. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
27%

Ilyenek a mai lányok

Csak a jóképű justin bieber pasikat kergetik éjjel nappal

2018. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos fokig mindenkinek fontos a külső
2018. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja hogy nem számít a külső az hazudik, volt ismerősöm aki szintén mindig ezzel jött, viszont kis faggatás után kiderült hogy azért ne legyen túl kövér a lány, ne legyen pattanásos, ne legyen rövid haja stb stb, szóval mégis számított neki. Nálam az egyetlen szempont egy fiúnál hogy magasabb legyen nálam, amúgy jöhet izmost, pocakos, pattanásos, szemüveges, hosszú hajú bármi, ha tetszik akkor tetszik, ha nem akkor nem, nem tudom megmondani mi tetszik pontosan, szerintem az összkép a lényeg, minden esetre nem létezik olyan ember akinek nincs ízlése és mind1 neki milyen a párja, főleg hogy a kapcsolatok alapja hogy meglegyen a vonzalom, ami a külsőből ered. Dióhéjban nem a külső a legfontosabb viszont nem lehet figyelmen kívül hagyni. 18L
2018. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Kedves #4es, teljesen igazad van, kár tagadni
2018. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kevés olyan lány van, akinek egyáltalán nem fontos a külső, nekem is számít valamennyire, azért nálam legyen magasabb, legyen igényes, ne koszos melegítőben járjon egész nap meg ne kirohadt fogai legyenek.

Vagy már ennyi sem bárható el a mai fióktól? Mert egyre jobban kezdem azt érezni, hogy már ezek is túl nagy igények...

2018. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Elsőre szerintem mindenkinek számít a külső,egy kapcsolatban a fizikai vonzalom alap.És persze mindenkinek más a szép.Van aki szerint ronda leszel,másoknak pont te leszel az esete.


Én inkább azt mondanám,hogy vannak olyanok akiknek a külső fontosabb a belsőnél,és simán elvegetálnak egy olyan ember mellet,akivel semennyire nem illik össze a személyiségük,idegesítik a másik szokásai,vagy hogy tök hülye, vagy bármi,de legalább jól néz ki.


A másik csoportba azok tartoznak,akiknek a belső fontosabb, szóval nem maradnak meg olyan mellet,aki "csak" jól néz ki de amúgy meg egy debil.Ők ha megtalálják a személyiségben tökéletesen hozzájuk illő embert, akkor az sem érdekli őket,ha nem egy szépség a pasi/csaj, mert a belső miatt szépnek fogja látni.

2018. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nállam csak kettő dolog számít hogy magasabb legyen nállam és ne legyen hozzám képest fiatal
2018. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!