Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik szépek, értelmesek, elmúltak 18 évesek és még mindig szüzek (és nincs barátjuk)? Tehát várnak az igazira és nem érik be azzal, ami jutna. Leírás fontos!

Figyelt kérdés
Tehát arra lennék kíváncsi, hogy ismertek-e ilyen lányt? Létezik-e még manapság ilyen lány ebben az országban, aki a fent leírtaknak megfelel? Mivel aki ezeknek megfelel, az tartogatja magát, nem pedig beéri azzal, ami van. És tapasztalataim alapján mindenki(és tényleg mindenki, csak ilyet ismerek) beéri azzal, ami van, és nem vár éveket a megfelelő emberre. Van ilyen lány?

2018. júl. 13. 12:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#8,

Miért olyan egyértelmű kérdés ez? Te ismersz ilyen lányt?

2018. júl. 13. 19:40
 12/19 anonim ***** válasza:

Persze.😃Én!😃

De csak 17

2018. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Kb én is ilyen vagyok. Volt már több barátom is, de egyikkel sem feküdtem végül le. Nem voltam igazán szerelmes és így nem akartam. Nekik főleg csak a szex lett volna a lényeg, szerintem viszont egy kapcsolatnak ennél többről kéne szólnia.. Bár ahogy manapság mennek a kapcsolatok már nem igazán reménykedem semmi jóban..

18L

2018. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 KJUsul ***** válasza:
63%

Nem vagyok szép, se értelmes, se 18 éves, se lány hanem egy 50 éves manus.


És én se értem be azzal, ami jutott volna. Ezért vagyok nyomorultul magányos és egyedül. Úgyhogy add lejjebb az elvárásaidat amíg nem késő!

2018. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
8-as vagyok.. igen kérdező, ez nagyon egyértelmű és többet is ismerek.
2018. júl. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Jelen :) 20/L
2018. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Jelen!

18L

2018. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Például én

17/L

2020. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is,csak sajnos olyan fiukkal talalkozok,akiknek nem komoly kapcsolat kell
2020. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!