Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek a természetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a természetes szőrös láb tetszik vagy a trimmelt egy fiún?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és a lábam szőrös. Nekem így annyira nem jön be magamon, de a borotvált meg még úgysem, azt elég gusztustalannak tartom. Viszont a trimmelt szőrzet tetszik. Mivel focizom van egy kis vádlim is, és az erek is szépen dudorodnak, így gondoltam lenyírom rövidre.

Szerintetek hagyjam inkább természetesen vagy ne?



2018. júl. 13. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Engem igazából nem érdekel hogy egy fiúnak milyen a lábán a szőre, addig amíg van!

Ha nincs az szerintem taszító, de leginkább természetesen szeretem :)

2018. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Nekem semmi bajom nincs vele, ez végtére a férfiasság egyik jele. Teljesen természetes. Hagyd természetesen.
2018. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jó, hát most mindenkinek beugrik egy ilyen láb, ami tényleg jól néz így ki, de nekem nincs ilyen vastag lábam, nem is barna és ennyire még a szőr sem dús rajta.

Ezek tudatában sem lehet vele semmi baj?


[link]

2018. júl. 13. 13:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is természetesen a legjobb, de ha téged zavar, akkor kicsit ritkíthatod.
2018. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak a lényeg, hogy magabiztosan mászkálj a lábaiddal :)
2018. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A magabiztossággal bajok vannak. Akkor inkább meghagyom természetesen.
2018. júl. 13. 14:18
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan már, én olyat nem hallottam, hogy egy fiú trimmelné a lábszőrét. Szerintem hagyd meg természetesen, a lányok nem ezt nézik.
2018. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hanem az izmokat :D
2018. júl. 13. 14:36
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Jézus, Mária, egy undorító majom, akit belinkeltél!

Nem gusztustalan a borotvált féfiláb! Nekem egyik férfikollégám borotválja, és nagyon jól néz ki. Egy másik nem borotválja, de annyira finom, pihés szőr van rajta természetes mivoltában, hogy simán borotváltnak lehet hinni.

Egy kis szőrt hagyhatsz rajta, ha neked nem jön be a borotvált. De hosszú szőrszálakkal ne takard el. Tehát, ha hosszú, nyírjál vissza belőle. Olló a legjobb megoldás szerintem.

2018. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
A szőr férfias. Nevetségesnek találom, ha egy fiú borotválja a lábát, de ha neki úgy tetszik, hát legyen, nem az én dolgom. Ugyan ezt tudom mondani a trimmelésre is, csak az kevésbé nevetséges. Szerintem próbáld ki, ha neked úgy jobban bejön, akkor trimmeld, ha pedig nem, akkor hagyjad az egészet. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. Az önbizalom szexi.
2018. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!