Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek a természetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a természetes szőrös láb tetszik vagy a trimmelt egy fiún?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és a lábam szőrös. Nekem így annyira nem jön be magamon, de a borotvált meg még úgysem, azt elég gusztustalannak tartom. Viszont a trimmelt szőrzet tetszik. Mivel focizom van egy kis vádlim is, és az erek is szépen dudorodnak, így gondoltam lenyírom rövidre.

Szerintetek hagyjam inkább természetesen vagy ne?



2018. júl. 13. 12:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Önbizalom nélkül nem is lehet külsőre szexi egy fiú?

Az nem látszik ránézésre, hogy van-e épp vagy nincs.

2018. júl. 13. 15:56
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem hülyeség borotválni a lábadat, bár nem tudom mi az a trimmelés, de nem kell egyik sem. Hagyd meg úgy, ahogy van, az a természetes! 16L
2018. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
1. Mégis hogy a viharba ne látszana? 2. Mondtam én egy szóval is, hogy akinek nincs önbizalma, az visszataszító? Annyit írtam, hogy az önbizalom szexi. Nem értem ezen mit nem értesz.
2018. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtad, hogy visszataszító, de ha az önbizalom szexi akkor logikusan gondolkozva az önbizalomhiány meg nem az. Mégis hogyan látszik, ennyire nyilvánvalóan?
2018. júl. 13. 16:23
 15/15 anonim ***** válasza:
A dolgok nem ennyire fekete-fehérek. Van szürke is. Attól, hogy valekinek nincs önbizalma még lehet vonzó, és attól, hogy valakinek van önbizalma, még lehet, hogy más dolgok viszont nem stimmelnek vele. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy ha van önbizalmad, akkor jobb az egész megjelenésed is, és itt a válasz a kérdésedre: Egy ember, aki bízik magában, annak magabiztos a megjelenése. Sugárzik róla, hogy rendben van magával. Látszik a járásán, a testtartásán, az egész testbeszédén, a beszédén, érződik a kisugárzásán. Hidd el, hogy egy pillanat alatt lehet tudni valakiről, hogy rendelkezik -e önbizalommal, és ha igen, az már félsiker.
2018. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!