Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés

Na tehat, van egy baratom, akinek van egy masik baratja es nem ismerem szemelyesen a sracot, viszont igy kepek alapjan megtetszett.(tenyleg nem tudom hogyan, de valami nagyon megfogott benne) es elmondtam ennek a baratomnak, hogy o engem erdekelne, szivesen megismernem es eleinte csak nevetett, de ha maskor felhoztam a storyt vagy valamit kerdeztem rola rogton kiakadt, hogy hagyjam mar (pedig tenyleg csak egyszer ketszer erdeklodtem) meg azzal viccelodik, hogy direkt nem fogja bemutatni..Szoval igen, en nem merek kerdezni rola, nehogy kiakadjon, de elorebb nem jutok a tortenetben.

Egyebkent a srac vagja, hogy en letezem, de ennyi.


2018. júl. 16. 22:28
 1/7 anonim válasza:
Beszélj a sráccal
2018. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos koszonom szepen:) mas otlet?
2018. júl. 16. 22:40
 3/7 Lililili16 ***** válasza:
Nem lehet az hogy a barátodnak tetszel? Ezek alapján nekem úgy jön le.Amúgy nyugodtan érdeklődj felőle, ha a barátod nyilván segíteni fog neked.
2018. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondtak masok is, hogy talan ez a helyzet. Viszont, akkor nem tudom miert hiszi, hogy tobb eselye van esetleg ugy, hogy lecsesz, ha szobahozom a sracot:/ es hat mar tenyleg ott tartok, hogy nem merem, meg foloslegesen is tennem, mert csak kiakadas lenne a vege:(
2018. júl. 16. 22:58
 5/7 Lililili16 ***** válasza:

2-es vagyok

Akkor nem gondoltam rosszul ezek alapján amiket leírtál nekem teljesen úgy tűnik mintha kicsit többet érezne irántad mint barátság.Szerintem így akar birtokolni téged,és nem akarja hogy jóba legyél más fiúkkal főleg ha mondtad neki hogy szimpi neked ez a srác. Sok fiú van így képesek szidni még a haverjukat is egy lány miatt.

Elhiszem hogy már nem mered felhozni neki. Esetleg ha tudod a srác nevét írj neki facen beszéljetek meg egy találkozót :)

2018. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosabb háttérinfót légyszi. A haverod mesélt neked erről a srácról, megmutatta, együtt szoktak lógni esetleg, vagy csak böngészted az ismerőseit és találtál egy jóképű srácot, azóta meg azzal cseszteted a haverodat, hogy mutasson be neki? :D

Lehet, hogy féltékeny, mert tetszel neki (vagy simán csak azért mert ő neked nem), de az is lehet, hogy csak egyszerűen nem akar azzal foglalkozni, hogy a haverjának vadidegen csajokat mutasson be.

De az sem kizárt, hogy már megmutatott téged a srácnak, és a srácnak nem tetszel, a haverod meg inkább tereli a témát, mert nem akar megbántani azzal, hogy elmondja.

Bármi lehet... ha tényleg érdekel a csávó, akkor próbáld valahogy megoldani, hogy a közelébe kerülj, de ne a haverodon keresztül, legalábbis ne ilyen nyíltan, mert neki tényleg nagyon idegesítő lehet, neked meg nem biztos, hogy célravezető ez a módszer.

Jelöld be a srácot, írj rá, vagy derítsd ki, hol lesz hétvégén, hova szeret járni, ilyesmik... csak van más közös ismerősötök is.

2018. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Meselt rola, meg kuldott kepeket. Nem tudom, ha egy baratom kitalalna, hogy szeretne megismerni egy masik baratomat, akkor nem kiakadnek, ha kerdez rola, hanem valaszolnek vagy csak bemutatnam oket egymasnak.. volt, hogy jott azzal, hogy o sem kerdez a baratnoimrol.(mar tobb baratnomet is bemutattam neki es ha kerdezett rola normalisan valaszoltam, nem pedig kiakadtam) sajnos mas kozos ismerosunk nincs, ugyhogy varom a csodat:)

Ha nem is tetszem neki mert mondjuk nem vagyok szimpatikus, akkor attol meg szerintem bemutathatna minket egymasnak,

hiszen nincs abban semmi (eleg sokszor talalkoznak)

2018. júl. 17. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!