Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányan gondolkodnak még így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan gondolkodnak még így a lányokról?

Figyelt kérdés

Már régóta leakartam írni amit érzek a lányokkal kapcsolatban (nem az elkényeztetett lányokra gondolok, hanem a normálisakra). Szóval amikor sétálok az utcán és meglátok egy fiatal, szép arcú, mosolygós, aranyosnak tűnő, lányt, akkor belülről olyan szomorú, viszont hálás érzés fog el, és ha egymásra pillantunk a szembe jövő lánnyal, akkor pedig olyan érzés kap el, hogy az megfogalmazhatatlan. Mintha sírni akarnék örömömben, olyat érzek, hogy milyen jó, hogy őket adta nekünk az Isten, mert ők tényleg kincset érnek... és ettől majdnem bekönnyezek. Amiért szomorú vagyok, az pedig az, hogy szerintem nem azt érdemlik a lányok, hogy ne figyelmen kívül hagyják őket, hanem igenis törődni kell velük, érezzék azt, hogy ők valódi kincsek nekünk ebben a világban. Manapság kezd eltűnni a tisztelet, a törődés, és a becsület a mai fiúkból (tisztelet a kivételnek), és sajnálom azokat a lányokat, akik ettől magányosak és nem kapják meg ezt. Tehát, hogy mi sokan fiúk észre sem vesszük, hogy milyen nagy ajándék van az életben a számunkra, és hogy őket meg kell becsülnünk, és ők a lányok. Tőlük szebb ajándékot nem is kaphatunk. Hálásnak kell lennünk, hogy ilyen gyönyörű teremtményeket adott nekünk a mindenható. Tehát becsüljük meg őket, mert ők nem vágynak semmi másra, minthogy szeressék, tiszteljék és becsüljék őket! Amit mi fiúk kaphatunk az életben, az a legszebb kincs, egy lány szíve. A mi célunk az legyen, hogy megvédjük őket a bajban, és ha segítségre van szükségük, akkor legyünk ott nekik, és tudjanak róla, hogy ránk mindig számíthatnak, bízhatnak bennünk. Őszintén szólva, nem értem azokat a férfiakat, akik képesek megütni, megalázni, megsérteni egy nőt, még ha rossz dolgot is tett, akkor sem szabadna megfenyegetni, szerintem ez egy alap, hogy nem bántjuk őket, az meg főleg, hogyha valaki megtámadja őket, akkor megvédjük. Nincs is jobb érzés attól, amikor ott áll egy gyönyörű lány veled szemben, és látod ahogy rád néz az elbűvölő két szép szemével, és rád mosolyog. Ez leírhatatlan, ezt érezni kell. Sokat álmodozok ilyenekről. Szerintem ez maga a paradicsom, ez az az érzés, ami többet ér minden másnál, és örökre érezném ezt. Vagy amikor gyöngéden átkarolod, magadhoz öleled, lágyan megérinted a kezét, mindezt szavak nélkül, és őszintén, szívből. Nekem az okozna leginkább örömet, ha látnám, hogy a lány boldog ettől, mert ha Ő boldog, akkor én is az leszek tőle. Tudom, hogy kissé nyálasan fogalmaztam, és lehet, hogy vajszívű vagyok, de szerintem ez így igaz. Srácok, hányan gondolkodtok hasonlóan erről? Kíváncsi lennék a lányok véleményére is. :) Ennyit szerettem volna még a kérdés mellé kiírni, köszönöm ha végigolvastátok! Remélem azért vannak ilyen fiúk még akik ezzel így vannak.

Egy 16 éves fiú.


2018. júl. 17. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Menj el lovagnak.

Ezért tartunk itt, mert vannak ilyenek, akik így állnak ehez, mint te...

2018. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
aranyos. egy-két év és inkább arról fantáziálsz, hogy a csillogó szemű királylánynak popóba vagy szájba tedd-e először mikor hazaértek. :D és ez még csak a kezdet...
2018. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Keits válasza:
100%

Sajnos a mai pasik olyanok mint a kurv#k

Petőfi idején volt ilyen

2018. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon örülök ennek,hogy vannak még ilyen fiúk! :) én sajnos nem ismerek ilyet :(
2018. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Cuki vagy. ❤
2018. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szembejön velem egy lány és jól néz ki mindig elfog a kognitív disszonancia.

16/F

2018. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Micsoda fehér lovag. Ilyen bullshit szöveggel népszerű lennél a lányok körében. Csak kár, hogy az élet nem tündérmese.

"nem értem azokat a férfiakat, akik képesek megütni, megalázni, megsérteni egy nőt, még ha rossz dolgot is tett, akkor sem szabadna megfenyegetni, szerintem ez egy alap, hogy nem bántjuk őket"

És itt miért kell különbséget tenni a nemek között? A férfi a férfivel, a nő férfivel szemben talán megteheti ugyanezt?

2018. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon aranyos vagy és jó nevelést kaptál ha így gondolod :D

Szerintem ez nagyon jó és barátnőd majd szerencsés lesz

2018. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyosan gondolkozol erről, végig mosolyogtam olvasás közben, de majd néhány éven belül meglátod, hogy nem minden ilyen csodás, mint ebben a mesevilágban.

A fizikai erőszak sem nő, sem férfi szempontjából nem normális reakció. Aki pedig rossz dolgot tett, hiába nő, akkor sem figyelmen kívül hagyható.

Figyelj, nem csodálnám, ha lenne barátnőd nemsokára, mert hidd el, a lányok szeretik az ilyen fiúkat, mint Te. Köztük én is, mert ez egyszerűen nagyon aranyos. Csak annyit kívánok Neked, hogy a valóságtól ne rugaszkodj el kilóméterekre. Attól függetlenül, hogy lányok/nők vagyunk, nem tehetünk meg mindent büntetlenül. :)


Egy 16 éves lány.

2018. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A #9 hozzáállása máris jobb.

(Első vagyok)

2018. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!