Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányan gondolkodnak még így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan gondolkodnak még így a lányokról?

Figyelt kérdés

Már régóta leakartam írni amit érzek a lányokkal kapcsolatban (nem az elkényeztetett lányokra gondolok, hanem a normálisakra). Szóval amikor sétálok az utcán és meglátok egy fiatal, szép arcú, mosolygós, aranyosnak tűnő, lányt, akkor belülről olyan szomorú, viszont hálás érzés fog el, és ha egymásra pillantunk a szembe jövő lánnyal, akkor pedig olyan érzés kap el, hogy az megfogalmazhatatlan. Mintha sírni akarnék örömömben, olyat érzek, hogy milyen jó, hogy őket adta nekünk az Isten, mert ők tényleg kincset érnek... és ettől majdnem bekönnyezek. Amiért szomorú vagyok, az pedig az, hogy szerintem nem azt érdemlik a lányok, hogy ne figyelmen kívül hagyják őket, hanem igenis törődni kell velük, érezzék azt, hogy ők valódi kincsek nekünk ebben a világban. Manapság kezd eltűnni a tisztelet, a törődés, és a becsület a mai fiúkból (tisztelet a kivételnek), és sajnálom azokat a lányokat, akik ettől magányosak és nem kapják meg ezt. Tehát, hogy mi sokan fiúk észre sem vesszük, hogy milyen nagy ajándék van az életben a számunkra, és hogy őket meg kell becsülnünk, és ők a lányok. Tőlük szebb ajándékot nem is kaphatunk. Hálásnak kell lennünk, hogy ilyen gyönyörű teremtményeket adott nekünk a mindenható. Tehát becsüljük meg őket, mert ők nem vágynak semmi másra, minthogy szeressék, tiszteljék és becsüljék őket! Amit mi fiúk kaphatunk az életben, az a legszebb kincs, egy lány szíve. A mi célunk az legyen, hogy megvédjük őket a bajban, és ha segítségre van szükségük, akkor legyünk ott nekik, és tudjanak róla, hogy ránk mindig számíthatnak, bízhatnak bennünk. Őszintén szólva, nem értem azokat a férfiakat, akik képesek megütni, megalázni, megsérteni egy nőt, még ha rossz dolgot is tett, akkor sem szabadna megfenyegetni, szerintem ez egy alap, hogy nem bántjuk őket, az meg főleg, hogyha valaki megtámadja őket, akkor megvédjük. Nincs is jobb érzés attól, amikor ott áll egy gyönyörű lány veled szemben, és látod ahogy rád néz az elbűvölő két szép szemével, és rád mosolyog. Ez leírhatatlan, ezt érezni kell. Sokat álmodozok ilyenekről. Szerintem ez maga a paradicsom, ez az az érzés, ami többet ér minden másnál, és örökre érezném ezt. Vagy amikor gyöngéden átkarolod, magadhoz öleled, lágyan megérinted a kezét, mindezt szavak nélkül, és őszintén, szívből. Nekem az okozna leginkább örömet, ha látnám, hogy a lány boldog ettől, mert ha Ő boldog, akkor én is az leszek tőle. Tudom, hogy kissé nyálasan fogalmaztam, és lehet, hogy vajszívű vagyok, de szerintem ez így igaz. Srácok, hányan gondolkodtok hasonlóan erről? Kíváncsi lennék a lányok véleményére is. :) Ennyit szerettem volna még a kérdés mellé kiírni, köszönöm ha végigolvastátok! Remélem azért vannak ilyen fiúk még akik ezzel így vannak.

Egy 16 éves fiú.


2018. júl. 17. 20:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fura, talán beteges. Akkor megérteném, ha a barátnőd vagy a kiszemelted iránt éreznél ilyet, de vadidegenekhez ilyen érzelmeket fűzni? Ez már sok. :D
2018. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%

Inkább visszakérdezek: hogy fogsz reagálni az első szeretkezésednél, ha már most ilyen érzéseket érzel random lányok iránt is? Vagy ha tartós kapcsolatod lesz, akkor is ezt fogod gondolni az utcán sétáló nőkről a párod mellett?

De baromi jó politikus lennél, azt meg kell hagyni. :D


20L

2018. júl. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29%

Szép amit írtál. 12 és 16 év között sok lány issza a szavaidat, és a fiúk is azt mondják, micsoda gavallér.

Csak mint férfitársad elmondom neked a valódi igazságot...Nehogy benne maradj az álomvilágban, hisz hamarosan 17 év fölött lányokkal fogsz ismerkedni...

A világot valójában a nők alakítják és irányítják. Ameddig rá tudnak venni a módszereikkel arra amit pk akarnak, addig oké, de amikor nem megy akkor csúnya dolgokhoz folyamodnak. A női jellem kettős.Benne van a mennyország és a pokol is. A világ változik. Ugye egy nő simán pofon üthet egy férfit a tv-ben,de ha egy férfi ezt teszi a többi férfi szerint szánalmas dolog,sőt a nő védelmére kelnek,mert gyengébb.(vagy valójában erősebbek?)...pedig az előzményeket nem ismerték. A férfiak fegyvere az erőfölény miatt a fizikai erőszak, a nőké a lelki...Hidd el, a tesi fájdalom hamar elmúlik.A lelki évekkel az eset után is megmarad. Itt a mee too kampány..hatalmas fegyver... amikor vki megerőszakol egy nőt, és egy ilyen embert egy kalap alá veszek egy olyannal, aki bepróbálkozott egy nőnél sikertelenül vagy megfogta a seggét.Nyugodj meg, amerikának megvolt a fekete (rabszolga) elnöke, a következő nő lesz.

A lényeg:Ha helyes srác vagy, csak ilyen jó véleményed lesz a nőkről, mert azt adod, amit akarnak.Ha nem, akkor nem állhatsz az útjukba és nem keresztezheted azt következmények nlkül...

2018. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!