Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan ha egy lány csak barátké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan ha egy lány csak barátként vagyunk együtt de mind ketten érezzük többek vagyunk baratsagnal? Több lent

Figyelt kérdés
Pl baráti társaságban mindig mellém ül mellém áll megsimogatjuk egymás karját combját ha pedig kettesbe vagyunk vagy privátba beszélgetünk mindig megdicsérem hogy mondjuk új haja lett vagy látom hogy új ruhája lett akkor küld egy puszis smileyt vagy élőben megsimogatja a combom és mikor suli volt folyton öllelgetük egymást és több fiú barátja van és csak velem viselkedik így. Szerintetek ez mi?

2018. júl. 20. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Ettől szarabb dolog nincs is, vagy legalábbis számomra tuti. Én évekig szenvedtem így egy csajjal, még most is picit összeszorul a gyomrom, mikor rá gondolok (igen, mint mikor szerelmes vagyok). Aztán számtalanszor rá kellett jönnöm, hogy csak barátzónában vagyok. Próbáltam nem is találkozni vele, de minden nap együtt voltunk, mert egyetem + baráti társaság, minden közös volt. Ő is így viselkedett velem, mindenféle perverz dolokról beszéltünk, állandóan bókoltam neki, simogattuk egymást, stb. Aztán mindig kiderült, hogy ő nem gondol semmi komolyat, csak barátok vagyunk... Ráadásul közben másik csávóval is összejött..

Én azt tudom neked mondani, hogy minél hamarabb hajts rá, sőt, mondd meg neki őszintén, ha tetszik neked, vagy szereted. ha pedig visszautasít, akkor jobb is, ha tudod mi a helyzet. Én soha nem mertem elmondani neki, hogy szeretem, itt hibáztam a legjobban, és azóta is bánt, hogy nem próbáltam meg legalább. Mostmár késő, te ne hibázz ekkorát.

2018. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak alakul idővel, általában egyik vagy masik fél mindig lép.
2018. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. júl. 21. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!