Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Talán bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Talán bejövök neki?

Figyelt kérdés

1 éve bevallottam egy fiúnak, hogy teszik nekem. Megismertem az egyik legjobb barátját pont, mielőtt bevallottam volna neki. Nos, akkoriban egyáltalán nem így néztem ki. Nem sminkeltem, nem érdekelt az öltözködésem, pénzem sem volt jobb ruhákra, úgy festettem, mint egy átlagos/csúnya 15 éves kislány. A fiú azt írta nekem, hogy én nem jövök be neki, sajnálja, letiltott Facebookon.

Én továbbléptem, eltelt ez az egy év, teljesen megváltoztam. Kihoztam a külsőmből a legjobbat, nyáron dolgoztam, így már szépen is öltözködöm. Azóta körülbelül kétszer találkoztam a sráccal, és úgy meglepődött, hogy egyszer majdnem a biciklijéről is leesett. Két héttel ezelőtt ismét találkoztunk, utánam is fordult, legalább 10 másodpercig nézett, míg vissza nem fordult. Ezután pedig levette a tiltást Facebookon!

Véletlenül vettem észre egy közös ismerősünk révén, és nagyon meglepődtem.



2018. júl. 18. 17:31
 1/3 egyre ***** válasza:
Bárki akármit mond sokat számít a külső.
2018. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát így ezekből nyilvánvalóan leszűrhető, hogy erről van szó. Valószínűleg tetszel neki és az igazat megvallva nem biztos, hogy régebben azért nem tetszettél, mert az arcoddal vagy az alakoddal volt gond. Tudod én rengeteg olyan lányt látok, akinek gyönyörű arca van és szép alakja, vékony, sportos(nem csak tinik, 20-30-40, bármennyi éves nőkben is), akiknek visszataszító férjük/párjuk van. Sokan beérik azzal, ami van és szerintem az a legvonzóbb egy nőben(természetesen az alap elvárások után pl. hogy jól nézzen ki, legyen értelmes), hogyha nem adja könnyen magát és nagyon megválogatja, hogy kivel áll egyáltalán szóba. Ha valaki nehezen adja magát, akkor az a legjobb tulajdonsága, ami egy nőnek(főleg egy tini lánynak, mivel ők egyáltalán nem vesznek ilyen dolgokat figyelembe) lehet. Ezek a nők valószínűleg azért érik be ilyen f4szikkal, mert nem ápoltak vagy nem értelmesek a külsejük ellenére, így a jóképű, értelmes férfiak észre se nagyon veszik őket, vagy max egy szó erejéig foglalkoznak velük. Viszont hogyha valaki ápolt és jól öltözködik, akkor az már olyan látszatot(és nem csak látszatot, mikor hogy) kelt, hogy foglalkozol magaddal, magabiztos vagy(és ha jól öltözködsz és szép vagy, akkor nyilván magabiztosabb is leszel, nem csak egy látszat lesz) így hát egy olyan lány vagy, aki akár belevághat egy párkapcsolatba, "megérett" arra, hogy barátja legyen. Mivel egy ápolatlan, magára nem adó lány szerintem nem igazán vágyik kapcsolatra, családra, meg satöbbire. Vagy azért, mert még nem készült fel rá, vagy pedig azért mert nincs elég önbizalma és úgy érzi, hogy minek küzdjön azért, hogy jól nézzen ki, hogyha lehetetlen. Pedig igazából ha nem is néz ki jól, attól még megszépíti az, hogyha ad magára(akár kategóriákkal. persze nem azt mondom, hogy mindenki gyönyörű lesz de sokat javít rajta, ugyan úgy mint a férfiaknál).

Tehát hogyha tényleg ez volt a reakciója és nem beképzeled vagy eltúlzod, akkor szinte biztosra merem állítani, hogy tetszel neki és szívesen ismerkedne vele, onnan meg lesz, ami lesz. Mondanám, hogy ne foglalkozz a sráccal, mert ha eddig nem érdekelted, akkor pár gönc meg egy kis rúzs meg szemfesték miatt miért érdekled így hirtelen, de mint mondtam nem is feltétlenül az a lényeg, hogy hogyan festesz a ruhákban, meg hogy mennyivel jobban nézel ki sminkben(nyilván magát a külsőt is javítja, de főleg a hatás az, ami számít), hanem az, hogy látja, hogy adsz magadra, így Ő is bátrabban mer veled bármit is "kezdeni". Gondolom te sem haragszol a srácra, bár ebben inkább biztos vagyok, mivel bele tudom magamat élni a helyedbe.

Szerintem valahogy közeledj hozzá vagy majd Ő közeledik, tökmindegy, a lényeg hogy ismerkedj vele nyugodtan, de felhívom a figyelmedet, hogy a mai világban nagyon válogasd meg, hogy kivel mit csinálsz és légy mindig figyelmes és ne hagyd, hogy hülyítsen bárki is, mert nagyon nagyon könnyedén megbánhatod.

Sok sikert, légy figyelmes! :)

2018. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon régen kaptam ilyen aranyos és személyes üzenetet, ismeretlenül is köszönöm! ❤️

Igazából sohasem haragudtam rá emiatt, hiszen minden joga megvan ahhoz, hogy visszautasítson, ha nem tetszem neki külsőleg. Hiszen a külső igenis fontos, bárki bármit mond. Nos, ő sokak szerint csúnya – meg a barátaim szerint azok többsége is, akire azt mondom, hogy helyes –, de engem nem érdekel. Hiába néz ki valaki jól, én mindig keresek benne egy pluszt, ami miatt különleges.

Több év gyermekkori szenvedés után úgy érzem, teljesen túl vagyok az összes sérelmen, amot akkoriban okoztak nekem a külsőm miatt. Remélem, hogy ez meglátszik a kisugárzásomon is, ahogy Te említetted. :)

2018. júl. 24. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!