Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet rontani az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet rontani az első csókot? Igaz, hogy majd ösztönösen tudni fogom, mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Minden vagyam az, hogy vegre meglegyen az elso csok a baratommal, de elegge parazok. Neki is ez lesz az elso. Felunk, hogy nagyon elrontjuk. Az ismerőseim, akiknek elmondtam ezt a “panaszomat”, mind azt mondtak, hogy ez olyan dolog, amit egyszeruen nem tudsz elrontani, es úgyis majd ösztönös lesz. Igaz ez? Köszi a segítséget!
2018. júl. 25. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Képtelenség elrontani. Mikor nem volt meg nekem, én is ezen paráztam. Aztán mikor megtörtént minden ment magától, nem tudod elrontani. Érezni fogod mit kell csinálj :D
2018. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csók nem attól lesz jó, hogy "hogyan", hanem, hogy "kitől".
2018. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lelombozlak.

Nem fog ösztönből jönni. Ha neki is első, valószínű, hogy bénázni fogtok. De majd jót nevettek rajta :D Nem kell ezt az első csók dolgot véresen komolyan venni, ha elsőre nem lesz tökéletes, majd lesz harmadjára. Mindent meg kell tanulni, senki sem úgy születik, hogy rögtön tud biciklizni vagy csókolózni.

2018. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mittudomén...ha belehapcizol véletlen a szájába, az azért nem dobja fel túlzottan a dolgot
2018. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem egy hónapja volt az első csokom a baratommal, akinek szintén az első volt. Nagyon rossz volt egyikőnk se tudta hogy mit kell csinálni, de csak nevettünk rajta és megbeszéltük hogy ha gyakoroljuk akkor belejövünk, és tényleg. Szóval ha rossz lenne az első akkor ne keseredj el majd belejöttök.Ha van bármi kétdésed privátban nyugodtan írhatsz. :D
2018. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon introvertált nő vagyok, az első alkalommal idegen volt a helyzet. 2 hete voltam együtt a vallásos és erkölcsös barátommal, mikor elcsattant az első csók. Bár közösen kezdeményeztük, de akkoriban (17 évesen) nagyon gátlásos voltam, furcsa és hihetetlen volt az egész, és hirtelen. Kellett úgy 6 alkalom amire megszoktam és élveztem a dolgot.

24, N

2018. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik csók sem tökéletes, olyan csak a filmekben van. Persze érezheted annak, de abban is lesznek fog-összekoccanások, tempóelrontás, és tiszta nyál arc is:))


Nekem az első egész jól sikerült, nagyon hamar ráéreztünk a barátommal, (neki is az volt az első), kb fél órán keresztül abba sem hagytuk.:)


Nyugi, tényleg jönni fog magától, és az "elrontásokon" is csak röhögni lehet ha tényleg megfelelő a partnered.


Sok sikert!!;)


17l

2018. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem is mindenki azzal nyugtatott, hogy osztonosen fog menni, hát sajnos nem ment :D a fiúnak már nem az volt az elso csókja, szóval ő irányított, de mikor megéreztem a nyelvét szivbajt kaptam :D

Ne stresszelj rá, ha nem is lesz a legjobb, nevettek egyet, és sokat gyakoroltok :P

Hajrá :)

Egy csók szerintem sem a technikától lesz jó, hanem a személytől:)

2018. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!