Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam fennt egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fennt egy lány érdeklődését?

Figyelt kérdés
Hogy érjem el hogy ne unjon meg?Mit irjak neki azon kívül hogy megkérdezem ,hogy hogyan van ,meg mi jót csinált ma?És szerintetek mi az oka, hogy egy Idő után,viszonylag rövid idő után senki nem ír rám,néha vissza se?
2018. júl. 25. 15:10
 1/9 PussyCrusher2005 ***** válasza:
Ha minden nap palacsintat kell egyel akkor egy ido utan nem unnad meg? Ne mindig ugyan azt kerdezd toluk, meg legyen humorerzeked es akkor biztos vissza fognak irni.
2018. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Humorom az van,de nem tudoom miről beszéljek velük
2018. júl. 25. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Téged nem érdekel semmi? Filmek, könyvek, zene, sport, művészet, politika, akármi? Én a helyedben kiválasztanék valami kevésbé hétköznapi témát, és arról próbálnék meg vele beszélni. Annyi mindenből lehet válogatni, nem igaz, hogy nem találsz valamit, amihez mindketten hozzá tudtok szólni. Ha már most elbuksz ezen, akkor mi lenne később, ha esetleg összejönnél vele? Csöndben bámulnátok egymást? Persze, néha ilyen is kell, de egy kapcsolat arról is szól, hogy az emberek megosztják egymás gondolatait a másikkal. Művelődj, légy érdeklődő, és így majd egyből jönni fognak az ötletek, hogy miről beszéljetek.
2018. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minden érdekel,csak mikor utoljára ezt probáltamakartam annak is ugyanúgy ez lett a vége,szerintetek miért tettem fel a kérdést?
2018. júl. 25. 16:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocs szerkesztő,na annyi hogy már próbáltam ezt,hogy mindenféle témát felhozok,de ugyanúgy az lett a vége
2018. júl. 25. 16:17
 6/9 A kérdező kommentje:
És ezután eléggé félénk vagyok bármit is felhozni mert nemtudom mit reagál,vagy egyáltalán érdekli
2018. júl. 25. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért szeretett meg?

Hát azzal tartsd magad mellett,amiért megszeretett bmeg...

2018. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért...amiért beléd esett....
2018. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal*
2018. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!