Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lányok, mennyit tesztek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lányok, mennyit tesztek meg valójában egy kapcsolat kialakulásáért?

Figyelt kérdés

Most nyilván azokra gondolok akik akarnak is. Rengetegszer látom it gyakorin, hogy a nők inkább kommentelgetnek, kérdéseket tesznek fel és várják (vagy teljesen jó szándékból valamit leírnak segítség gyanánt, de ez a ritkább) hogy ráírjanak, meg rengetegszer látom hozzászolásokban a "Nekem írhatsz privit 18/L" ahelyett hogy ezt egy kommentben leírta akár egyből írhatott volna a kérdezőnek személyesen.

Nektek lányok ez valami mentális győzelem, hogy eléritek ha mi akarunk valamit akkor mi is írjunk nektek? Saját magamon is tapasztalom ha beszélek egy lánnyal legtöbbször nekem kell "beindítani" a beszélgetést és ezután jön a klasszikus "jó, hogy végre írtál szóval akkor ..." és elkezdünk beszélgetni. De miért olyan bonyolult nektek kezdeményezni, NETEN! Egyszerű szia, jóreggelt jó lenne, ehelyett még kérdéseket is látok, hogy "Tegnap este azt mondta a fiú majd ír nekem de írhatok én neki akkor most írhatok neki vagy várjam meg míg ő ir?" Elszomorítanak az ilyenek...

Már ez a téma annyira érdekelt, hogy sokukat meg is kérdeztem miért csinálják ezt, erre ez a válasz jött: "Ő nem ír senkinek, a pasinak kell úgy is kezdeményeznie" Vagy egy másik "Én nem szoktam keresgetni embereket, kommentelgetek és általában rám írnak ha tetszik amit mondok és meg akarnak ismerni" Most komolyan? Ezek 100% valós itt megismert emberektől származik, ezért is borzaszt el és emiatt írom ezt a kérdést.

Lányok tényleg ti csak várjátok a sült galambot, hogy a szátokba repüljön? Én szoktam olvasgatni és hozzászólogatni is ahol tudok segíteni, szoktam személyesebb leveleket is írni privátban, ezzel ellentétben lányok ti mit csináltok? Kiirtok pár kérdést kommentelgettek és válogattok a privát jelentkezőkből?

Őszintén rám még soha sem írtak lányok itt ezen az oldalon se segítség gyanánt vagy hasonló helyzetben lenne semmi, ezzel szemben férfiak már igen és ők nyilván, önzetlenül segítve semmilyen hátsó szándék nélkül a saját szabadidejüket arra fordították hogy segítsenek egy-egy témában amit nem értettem (akár ez)

Szóval kíváncsian várom ki mit hogyan lát vagy hogyan látja a dolgokat?

18/F



2018. júl. 26. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Tény,hogy vannak ilyen lányok. De ne általánosíts! Nem mindenki ilyen. Én meg azt nem értem,hogy itt a gyakorin ki ismerkedik? Senki nem tud semmit a másikról...semmi értelme.

Mi lányok,máshogy gondolkodunk,mint ti. Félünk,hogy nem ír vissza,hülyének néz. Valószínű ezért. Vagy a kisebbek,ezt látják,hallják a nagyobbaktól. 19/L

2018. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

A lányok is kezdeményeznek, de csak a legjobb pasik felé, akik számukra sokszor vagy nem vagy csak szexre elérhetők.

Ismerek pár srácot, akik jóképűek, izmosak és soha az életben nem kellett csajozniuk és hetente szereznek új csajt. Sokat meg is bántanak, azok elmesélik mekkora bunkók, aztán a barátnővel is ugyanez lesz, mert az is azt hiszi, na majd nála lehorgonyoz ez az alfahím.

A nőknél az is egy fontos szempont a férfi kívánatosságában hogy a nőtársak mennyire találják vonzónak. Furcsa, de kutatások is bizonyítják, hogy így van.

2018. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 - "Most nyilván azokra gondolok" Így indítottam, nem általánosítok :))) Nem igazán értek egyet veled, ez olyan mint, hogy "ki ismerkedik élőben? Semmit sem tudsz a másikról." Ismerkedni csak úgy lehet ha előtte nem ismerted :D Ha tetszik valakinek az írásod akkor rád ír és reagál rá mi a véleménye vagy vele is volt ilyen stb. majd elkezdtek beszélgetni és megismered, ennyi a nagy tudomány :) Jahj mert mi nem félünk? Minden fiú olyan magabiztos és vagány aki ráír egy csajra óránként aki estig válaszol azt meghúzza ilyen egy férfi nem? Hiába hiszed azt mi is ugyan olyan emberek vagyunk :) Ugyan olyan érzésekkel! Nem hiszem, hogy akkora különbség lenne, csak elkényelmesedtetek az évek alatt és ahogy írtak "kisebbek,ezt látják,hallják a nagyobbaktól" azzal a különbséggel, hogy nem feltétlen csinálja jól a nagyobbik :)


#2 - Legjobb pasi? Ezt írásból hogyan állapítják meg?? Az utóbbiban én is nagyon egyetértek és ezt sokat hallottam és tapasztaltam is. Akkor tetszik egy lánynak egy pasi ha a barátnőinek is. Mert nincsen önálló véleményük. (tisztelet a kivételnek :))) ) De a legtöbb tömeglány ilyen, aki olyan "egyediségek" hogy olyan mintha a másolóból léptek volna ki, látom itt BP-en a csaj gangeket és hát mint az ikrek a 80 as években, ugyan az a ruha, cipő, haj minden :DD Ez is ugyan ilyen, amit az egyik lány kitalált felvette a többi mert maguktól nem tudnak kitalálni értelmes stílust ezért olyan lesz mint a többi. Pasinál is így van, ha Juli megemlítí, hogy milyen jó pasi ez a Béla Gizi holnap már összejött Bélával :))

2018. júl. 26. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem írásból, kép alapján.
2018. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!